Mergado Marketing Pack pre PrestaShop je lepší a lepší!

Mergado Marketing Pack pre PrestaShop je nástroj uľahčujúci inzerciu na cenových porovnávačoch vďaka generovaniu univerzálneho feedu alebo implementovanému meraniu konverzií. Všetky podrobnosti o tomto module nájdete tu.

Teraz už ale k vylepšeniam, ktoré vás vo verzii 1.3.1 čakajú.

Automatická kontrola novšej verzie modulu

Po inštalácii tejto verzie (ktorú vykonajte ešte naposledy manuálne cez voľbu Pridanie modulu v administrácii) sa už bude automaticky zisťovať, či je dostupná novšia verzia modulu a ak áno, zobrazí sa na stránke s prehľadom modulov v administrácii e-shopu možnosť aktualizácie. Teda rovnako ako je to obvyklé pri ostatných modulo PrestaShopu.
Aktualizácia na ďalšie verzie sa teda v budúcnosti vykoná len jedným kliknutím na tlačidlo Aktualizovať na príslušnom riadku s modulom. Nová verzia sa bude kontrolovať automaticky 1x za týždeň.
 
Zoznam modulov v administrácii Prestashopu
 

Logovanie rozšírené o kontrolu generovania feedu (CRONom)

O chybách počas procesu generovania XML feedu budete mať teraz vy aj my oveľa lepší prehľad. Ak by totiž z nejakého dôvodu nedobehlo generovanie feedu a nevytvoril sa celý, uloží sa do logu záznam o takejto chybe.
Log súbor je dostupný na FTP v adresári: /modules/mergado/log/ alebo pod priamou adresou zadanou v prehliadači v tvare: /modules/mergado/log/log_"Podpora">.txt
 
Príklad: 

Pridanie elementu

Podľa špecifikácie Mergadovho XML je možné použiť element pre určenie platformy e-shopu alebo modulu, ktorý feed generuje. Implementovali sme ho taktiež do feedu generovaného modulom Mergado marketing pack, a Mergado tak následne automaticky spozná, že ide o feed generovaný z PrestaShopu.
 

Podpora "Pricemania - overený obchod" a "Na názoroch záleží!" Od NajNakup.sk

Podpora

Do časti Reklamné systémy sme pridali nastavenie pre službu "Pricemania - overený obchod" od Pricemania.sk. Certifikát môžu dostať e-shopy, ktoré majú dlhodobo v používateľských dotazníkoch zasielaných e-mailom kladné hodnotenie. Ide pritom o bezplatnú službu.
 
Podobne je postavená aj služba "Na názoroch záleží!" od Najnakup.sk. Vďaka nej môžu zákazníci hodnotiť svoj nákup na Najnakupe a e-shopy na základe týchto hodnotení ne/získajú certifikát "Obchod odporúčaný zákazníkmi" (funguje to teda podobne ako "Overené zákazníkmi" na Heureke).
 
Ak by ste k nej alebo Mergado Marketing Packu mali akékoľvek otázky, obráťte sa na našu podporu.
 
Inak vedzte, že na vývoji modulu budeme ďalej pracovať a do budúcnosti sa tak môžete tešiť na ďalšie vylepšenia a rozšírenia.

Pridať nový komentár