Nové certifikované agentúry, našepkávač rozšíreného rozhrania výberov, filter na stránke História, aj to sú prvé novinky roku 2016

Nové certifikované agentúry

S radosťou oznamujeme, že Mergado má ďalšie certifikované agentúry. Jednu slovenskú a jednu českú. Sú nimi agentúry Viamedia a Unikum.cz. To znamená, že do zoznamu odborníkov, ktorí dokážu spravovať cenové porovnávače pomocou aplikácie Mergado, pribudli ďalší odborníci. Potešenie je na našej strane a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Našepkávač elementov vo výberoch

V Mergade už nejakú tú dobu môžete nájsť viacero rôznych našepkávačov, napr. našepkávanie kategórií pri tvorbe pravidiel alebo pri vytváraní elementov pre rôzne cenové porovnávače. Najnovšie sme pridali našepkávač elementov v rozšírenom rozhraní pri výbere produktov.

Filter na stránke História

Po poslednej úprave stránky História sme doplnili aj sľúbený filter pre lepšiu orientáciu na tejto stránke. Momentálne je možné filtrovať záznamy v histórii podľa typu operácie s exportom teda Synchronizácia, Aplikácia pravidiel, Export a Sťahovanie.

Ukážka filtrovania na stránke História

Tuning stránky Analytika

Na stránke Analytiky sme zrýchlili prepínanie medzi kartami jednotlivých dimenzií. Zmena dimenzie by mala byť teda oveľa plynulejšia.

Karty dimenzií na stránke Analytiky

Ďalšie úpravy a vylepšenia

Ako vždy je tu kopec menších úprav, opráv a vylepšení. Za zmienku stojí oprava prevodníku formátu Ceneo.pl, kde bolo pár menších chýb. Tlačidlo pre stiahnutie produktov do formátu CSV, jeho umiestnenie sme zjednotili, tak aby bolo všade na rovnakom mieste. Poslednou vecou je to, že ak sa vám pri vytváraní elementu náhodou podarí nechať na konci slova medzeru, Mergado ju automaticky odstráni.

Z noviniek ktoré sme pre vás pripravili v novom roku je to nateraz všetko. Ostaňte naladení.

Pridať nový komentár