Nový formát Shopping.com, vylepšené progress bary a podpora poľského účtu v zlotých

Nový formát Shopping.com

Najnovšie podporujeme aj tento americký formát, s podporou verzií pre Spojené štáty americké, Veľkú Britániu a Austráliu, takže odteraz svoje feedy môžete ľahko prevádzať zo všetkých podporovanýych aj na Shopping.com

Vylepšené progress bary

Vylepšenia sa dočkali aj tzv. progressbary alebo ukazovatele priebehu spracovania/synchronizácie/sťahovania exportu. Momentálne zobrazujú aj zostávajúci čas spracovania, takže užívateľ má lepšiu predstavu o tom, ako dlho bude daný proces trvať.

Taktiež sú tieto hodnoty o niečo presnejšie ako doteraz, čo pomôže hlavne napr. pri odhade sťahovania feedu pri zakladaní nového exportu s veľkým počtom produktov (rádovo vyššie desiatky až stovky tisíc).

Vylepšené ukazovatele priebehu
 

Zvýraznenie zvolených výberov pri editácii pravdiel

Klienti majú často pri jednotlivýych exportoch desiatky výberov. Pri vytváraní/úprave pravidla sa však na pravej strane zvolené výbery k danému pravidlu doteraz zobrazovali abecedne, čo je pri desiatkach výberov neprehľadné. Po novom sú všetky označené výbery zoskupené ako prvé.

Zvýraznené zvolené výbery pri editácii pravdila

Podpora fakturácie v Mergado účte pre Poľsko

Ak si momentálne v nastavení svojho účtu zmeníte krajinu na Poľsko, tak v Mergado Store sa odteraz budú ceny zobrazovať v poľských zlotých. Toto je dobré hlavne pre klientov z Poľska, ktorý potrebujú fakturovať v správnej mene.

Z dnešných noviniek je to všetko, ostaňte naladení!

 

Pridať nový komentár