Získajte s Mergado Packom widget Heureka Overené zákazníkmi pre Opencart

Privítajte novú verziu Mergado Pack v1.6 modulu pre OpenCart platformy. Obchodníkom, ktorí majú e-shop postavený na platforme Opencart 3+, prináša možnosť doplniť widget Heureka Overené zákazníkmi a vylepšené meranie konverzií. Ukážeme si, v čom spočíva pridaná funkcia do modulu.

Získajte Heureka widget na pár klikov

Zvýšte pravdepodobnosť, že u vás zákazník nakúpi s odznakom Overené zákazníkmi na Heureke. Ak navyše predávate cez platformu OpenCart, s napojením na Mergado Pack je nastavenie widgetu odteraz omnoho jednoduchšie.

Ako si nastaviť widget Overené zákazníkmi na OpenCart

  1. Prvým krokom na pridanie widgetu je aktivovanie funkcie v administrácii Mergado Pack na stránke Reklamné systémy Heureka.
  2. Následne vyplníte ID certifikátu pre Overené zákazníkmi, ktoré nájdete vo vašom účte Heureka pod záložkou Overené zákazníkmi -> Nastavenie a dáta dotazníkov.
  3. Ďalej je nutné aktivovať funkciu odznaku a vyplniť jeho ID. Ikonky pre vloženie na váš e-shop a ich ID sa vám v Heureke zobrazia až po dosiahnutí podmienok pre získanie certifikátu Overené zákazníkmi.
  4. V rámci zachovania GDPR pridá aktívna funkcia Overené zákazníkmi do posledného kroku objednávkového procesu checkbox so súhlasom pre zaslanie dotazníka Heureke. Súhlas je formou opt-out a je nutné, aby ho zákazník označil, ak nesúhlasí so zaslaním dotazníka.
Plávajúci widget Overené zákazníkmi na e-shope.

Upravte si aj vizuálnu podobu odznaku

Mergado Pack zobazuje iba plávajúci widget – ak chcete pridať na svoj e-shop ďalší odznak z ponuky ikoniek (napr. pečať) musíte ich pridať ručne. Kódy pre vložení ikoniek nájdete na rovnakej stránke ako ID plávajúceho odznaku v záložke Overené zákazníkmi -> Nastavenie a dáta dotazníkov.

Medzi možnosťami nastavenia nájdete aj voľby zobrazenia na pravej alebo ľavej strane,  odsadenie od horného okraja stránky alebo či sa má widget zobrazovať aj na mobilných zariadeniach.

Nastavenie Heureka widgetu v Mergado Packu.

Zmerajte úspešnosť vašich kampaní na Heureke

Po novom dokáže Mergado Pack merať konverzie z porovnávača Heureka – zistíte tak, koľko percent preklikov konvertuje do objednávky, vrátane obratu objednávok a návratnosti peňazí zaplatených za prekliky.

Implementáciu si nastavíte v administrácii Mergado Pack. Funkciu si aktivujete v záložke Reklamné systémy Heureka, kde vložíte kľúč pre meranie konverzií. Nájdete ho v administrácii Heureka účtu pod záložkou Štatistiky a reporty -> Meranie konverzií -> Verejný kľúč pre kód meranie konverzií.

Aktivovácia merania konverzií v Mergado Packu.

Zaujal vás modul Mergado Pack? Mrknite sa, čo všetko ponúka↓

Vyťažte zo svojho e-shopu ešte viac a spojte sily s Mergado Packom. S jeho pomocou si ľahko naimplementujete aj widget GLAMI TOP pre porovnávač GLAMI či ďalšie známe reklamné nástroje.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Sprehľadnite GA štatistiky multi-menového e-shopu na PrestaShope s currencyCode

Aj keď váš e-shop na PrestaShope podporuje možnosť platby v rôznych menách, štatistiky o objednávkach v Google Analytics sa vám zobrazujú iba na jednu menu a preto sú skreslené. Ako teda zariadiť, aby poskytovali čo najsprávnejšie informácie? Používajte currencyCode.

11.08.2020
Nastavte si DPH vo WooCommerce pre zahraničné krajiny

Vytvárate e-shop na platforme WooCommerce? Pri nahadzovaní cien venujte zvýšenú pozornosť nastaveniu DPH, obzvlášť, ak predávate na zahraničných trhoch. Prejdite si praktický postup, ako tento úkon zvládnete pomocou Mergado Packu.

04.08.2020
Nainštalujte si jednoducho Mergado Pack pre OpenCart

Vybudujte si s Mergado Packom fungujúci e-shop na platforme OpenCart. Pomocou inštruktážneho videa od Webhosting Centra sa vydáte správnou cestou pri inštalácii a aktualizácii jeho rozšírenia. Zistite, na čo všetko sa pri nastavení musíte sústrediť.

09.07.2020

Pridať nový komentár