Získajte s Mergado Packom widget Heureka Overené zákazníkmi pre Opencart

Privítajte novú verziu Mergado Pack v1.6 modulu pre OpenCart platformy. Obchodníkom, ktorí majú e-shop postavený na platforme Opencart 3+, prináša možnosť doplniť widget Heureka Overené zákazníkmi a vylepšené meranie konverzií. Ukážeme si, v čom spočíva pridaná funkcia do modulu.

Získajte Heureka widget na pár klikov

Zvýšte pravdepodobnosť, že u vás zákazník nakúpi s odznakom Overené zákazníkmi na Heureke. Ak navyše predávate cez platformu OpenCart, s napojením na Mergado Pack je nastavenie widgetu odteraz omnoho jednoduchšie.

Ako si nastaviť widget Overené zákazníkmi na OpenCart

  1. Prvým krokom na pridanie widgetu je aktivovanie funkcie v administrácii Mergado Pack na stránke Reklamné systémy Heureka.
  2. Následne vyplníte ID certifikátu pre Overené zákazníkmi, ktoré nájdete vo vašom účte Heureka pod záložkou Overené zákazníkmi -> Nastavenie a dáta dotazníkov.
  3. Ďalej je nutné aktivovať funkciu odznaku a vyplniť jeho ID. Ikonky pre vloženie na váš e-shop a ich ID sa vám v Heureke zobrazia až po dosiahnutí podmienok pre získanie certifikátu Overené zákazníkmi.
  4. V rámci zachovania GDPR pridá aktívna funkcia Overené zákazníkmi do posledného kroku objednávkového procesu checkbox so súhlasom pre zaslanie dotazníka Heureke. Súhlas je formou opt-out a je nutné, aby ho zákazník označil, ak nesúhlasí so zaslaním dotazníka.
Plávajúci widget Overené zákazníkmi na e-shope.

Upravte si aj vizuálnu podobu odznaku

Mergado Pack zobazuje iba plávajúci widget – ak chcete pridať na svoj e-shop ďalší odznak z ponuky ikoniek (napr. pečať) musíte ich pridať ručne. Kódy pre vložení ikoniek nájdete na rovnakej stránke ako ID plávajúceho odznaku v záložke Overené zákazníkmi -> Nastavenie a dáta dotazníkov.

Medzi možnosťami nastavenia nájdete aj voľby zobrazenia na pravej alebo ľavej strane,  odsadenie od horného okraja stránky alebo či sa má widget zobrazovať aj na mobilných zariadeniach.

Nastavenie Heureka widgetu v Mergado Packu.

Zmerajte úspešnosť vašich kampaní na Heureke

Po novom dokáže Mergado Pack merať konverzie z porovnávača Heureka – zistíte tak, koľko percent preklikov konvertuje do objednávky, vrátane obratu objednávok a návratnosti peňazí zaplatených za prekliky.

Implementáciu si nastavíte v administrácii Mergado Pack. Funkciu si aktivujete v záložke Reklamné systémy Heureka, kde vložíte kľúč pre meranie konverzií. Nájdete ho v administrácii Heureka účtu pod záložkou Štatistiky a reporty -> Meranie konverzií -> Verejný kľúč pre kód meranie konverzií.

Aktivovácia merania konverzií v Mergado Packu.

Zaujal vás modul Mergado Pack? Mrknite sa, čo všetko ponúka↓

Vyťažte zo svojho e-shopu ešte viac a spojte sily s Mergado Packom. S jeho pomocou si ľahko naimplementujete aj widget GLAMI TOP pre porovnávač GLAMI či ďalšie známe reklamné nástroje.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Vylepšite e-shopy na WooCommerce a PrestaShope s novinkami v Mergado Packu

V uplynulých týždňoch sme vydali verzie 2.4 pre platformy WooCommerce a PrestaShop. Upravujú množstvo funkcií pre widget Heureka Overené zákazníkmi či možnosť automatického zasielania refundácií do Google Analytics.

24.11.2020
Crony otvárajú dvere lepšej automatizácii

Vlastníte e-shop alebo ich niekoľko spravujete? Pri svojej práci ste sa určite stretli s Cronom – službou, ktorá stráži pravidelné spúšťanie úloh na hostingu webu. Jeho používanie vám zabezpečí automatické generovanie XML feedu a v nasledujúcich riadkoch vám priblížime, prečo sa bez neho nezaobídete pri exporte z Mergado Packu.

21.10.2020
Mergado Pack pre OpenCart ponúka ponovom implementáciu merania konverzií pre Sklik a Zboží.cz

Nedávny release Mergado Packu pre OpenCart priniesol opäť mnoho noviniek, s ktorými zlepšíte chod vášho e-shopu pred hlavnou sezónou roka. Pridanou funkciou je implementácia merania konverzií pre Sklik a Zboží.cz či pripojený retargeting. Poďme si ukázať, ako ich s pomocou Packu jednoducho nastavíte.

24.09.2020

Pridať nový komentár