Overené zákazníkmi

Overené zákazníkmi je panel organizovaný vyhľadávačom tovaru Heureka. Služby a tovar inzerujúcich e-shopovhodnotené zákazníkmi a pri dobrých výsledkoch získa e-shop certifikát Overené zákazníkmi. Ten mu umožní využívať pokročilé nástroje Heureky, napríklad navýšiť ponuku za preklik a ďalšie.

Odborné články o certifikáte Overené zákazníkmi:

Ukážte svoje kvality s Heureka certifikátom

Heureka ponúka možnosť získania niekoľko typov osvedčení, ktoré zákazníkom pomôžu rozpoznať kvalitné e-shopy. Tým, že nakupujúci pri tovare uvidí označenie certifikátom, posilníte v ňom dôveru vo váš e-shop. Ich získanie tiež umožní naplno používať niektoré Mergadove aplikácie.

 

17.01.2018
Zmeny v dotazníkoch spokojnosti na Heureke i Zboží.cz

Určite sa zhodneme, že pre nákupy na internete je pre e-shop dôležitá jeho reputácia a teda dobré meno. Keďže ľudia radi hodnotia, Heureka, Zboží.cz ale aj Mergado majú zavedené spôsoby na to, ako zákazník môže ďalej predať svoju skúsenosť so službou, nákupom a samotným e-shopom. V prípade Heureky i Zboží.cz nastali malé zmeny. Viete aké?

27.09.2017

Heureka ani v letných mesiacoch nezaháľa a prináša zákazníkom mnoho noviniek. Niektoré nám už avizovali jej zástupcovia v rozhovore po Nekonferencii. Poďme sa na ne ale lepšie pozrieť!

28.06.2017

Certifikát Overené zákazníkmi je založený na užívateľských recenziách, ktoré získava Heureka z dotazníkov, rozosielaných po nákupe tovaru. Štandartne odíde e-mail s prosbou o hodnotenie zákazníkovi po desiatich dňoch od nákupu. Čo robiť v prípade, keď je potrebná dlhšia doba?

09.05.2017

Začiatkom roka prišla Heureka s novinkou v porograme Overené zákazníkmi. Najnovšie sa teraz informácie o zákaznických recenziách zobrazujú aj vo vyhľadávaní Googlu pre platené odkazy. 

18.01.2017

Často sa nás na školení pýtajú kolegovia z e-shopov, ako navýšiť počet odoslaných hodnotení do služby Heureka Overené zákazníkmi. Dnes pre vás taký tip mám. Ide o kontrolu SPF záznamov.

29.08.2016

Heureka odštartovala akciu ShopRoku. Ihneď ste sa začali pýtať na podrobnosti a tipy. Spísal som preto dôležité informácie do nasledujúcich riadkov a doplním aj vlastný komentár.

03.12.2015