Exportujte dáta jednoducho z appky Pairing Bear

Lukáš Horák
11. 10. 2019
1 minúta čítania
Exportujte dáta jednoducho z appky Pairing Bear

Aplikácia Pairing Bear, ktorá automaticky páruje produkty na Heureke, sa takmer okamžite po svojom uvedení stala obľúbeným nástrojom. Na našu podporu tak začalo chodiť množstvo otázok na rôzne možnosti jej nastavenia. V tomto článku si ukážeme, ako z PB exportovať dáta.

Aplikácia Pairing Bear, ktorá automaticky páruje produkty na Heureke, sa stala takmer okamžite po svojom uvedení obľúbeným nástrojom. Na našu podporu tak začalo chodiť množstvo otázok na rôzne možnosti jej nastavenia. V tomto článku si ukážeme, ako z PB exportovať dáta. Je to veľmi rýchle, tak sa poďme na to pozrieť.

Ako vyexportovať dáta z Pairing Bear pomocou Mergada

Na supporte sa občas pýtate, ako vyexportovať dáta z aplikácie Pairing Bear. Priamo v appke ale export nie je. Stačí sa však prepnúť do Mergada, odkiaľ dáta z PB ľahko vyexportujete. Na stránke Produkty v Mergade totiž medzi výbermi nájdete vlastný výber produktov, ktorý si Pairing Bear vytvára.

Postup:

    1. Na stránke Produkty kliknite na výber produktov aplikácie Pairing Bear.
    2. Posuňte kurzor na symbol šípky pre stiahnutie.
    3. Vyberte, či chcete stiahnuť vstupné alebo výstupné dáta ako CSV.

A to je všetko. Uvítali by ste možnosť exportovať dáta priamo z aplikácie Pairing Bear? Dajte nám vedieť, aké ďalšie funkcie by ste v aplikácii Pairing Bear uvítali.

Mohlo by vás zaujímať:

Lukáš Horák

Lukáš sa v Mergade stará o väčšinu komunikácie v češtine. Prostredníctvom blogu, e‑mailu a sociálnych sietí pravidelne zásobuje čitateľa aktualitami z e‑commerce, novinkami a tipmi z Mergada. Pokiaľ práve nie je copywriter, užíva si príjemné veci ako badminton, výlety medzi utajené skvosty osemdesiatkovej hudby a plody mora podávané s červeným vínom.