Exportujte dáta jednoducho z appky Pairing Bear

Aplikácia Pairing Bear, ktorá automaticky páruje produkty na Heureke, sa stala takmer okamžite po svojom uvedení obľúbeným nástrojom. Na našu podporu tak začalo chodiť množstvo otázok na rôzne možnosti jej nastavenia. V tomto článku si ukážeme, ako z PB exportovať dáta. Je to veľmi rýchle, tak sa poďme na to pozrieť.

Ako vyexportovať dáta z Pairing Bear pomocou Mergada

Na supporte sa občas pýtate, ako vyexportovať dáta z aplikácie Pairing Bear. Priamo v appke ale export nie je. Stačí sa však prepnúť do Mergada, odkiaľ dáta z PB ľahko vyexportujete. Na stránke Produkty v Mergade totiž medzi výbermi nájdete vlastný výber produktov, ktorý si Pairing Bear vytvára.

Postup:

    1. Na stránke Produkty kliknite na výber produktov aplikácie Pairing Bear.
    2. Posuňte kurzor na symbol šípky pre stiahnutie.
    3. Vyberte, či chcete stiahnuť vstupné alebo výstupné dáta ako CSV.

Postup exportu dát z aplikácie Pairing Bear na stránke Produkty v Mergade.

A to je všetko. Uvítali by ste možnosť exportovať dáta priamo z aplikácie Pairing Bear? Dajte nám vedieť, aké ďalšie funkcie by ste v aplikácii Pairing Bear uvítali.

 

Mohlo by vás zaujímať:

AppDate #1 – Ako vám pomôžu appky Pairing Bear a Cronny Cuckoo

Urobte si prehľad v Mergado appkách pomocou našej novej rubriky AppDate. V nedávnej dobe spatrili svetlo sveta dve nové aplikácie - Cronny Cuckoo a Pairing Bear. Poďme si ich poriadne predstaviť v AppDate #1.

29.11.2018
Nová verzia aplikácie Pairing Bear prináša lepší prehľad o vašich produktoch

Vývojári appky Pairing Bear pravidelne pracujú na jej vylepšeniach. Preto sa náš Medveď môže pochváliť dvomi novými funkciami, ktoré zjednodušia vašu orientáciu v produktoch na e-shope. Chcete vedieť, čo presne novo nasadené funkcie vedia? Prečítajte si tento miničlánok.

25.01.2019
Párujte efektívnejšie s vylepšeným Pairing Bear

Užívatelia Mergada prejavili veľký záujem o appku Pairing Bear. Ich spätná väzba nám poskytla veľa zaujímavých podnetov, o ktoré by bolo dobré túto aplikáciu obohatiť. Pairing Bear tak nedávno získal množstvo vylepšení, ktoré ho robia ešte prehľadnejším a intuitívnejším.

19.11.2018

Pridať nový komentár