Mergado devs učí ženy Python

Článok uverejnený 22.08.2019

Ste po škole alebo materskej a chcete do svojho životopisu pridať znalosť programovania? Alebo vás jednoducho zaujíma učenie niečoho nového a užitočného? Takéto možnosti ponúka Pyladies - medzinárodný projekt, ktorý učí ženy pracovať s programovacím jazykom Python. Jednými z brnenských lektorov Pyladies sú vývojári Mergada.

Zdvihnite vašu cenu na trhu práce so znalosťami Python

Python je známy programovací jazyk, ktorý je vyvíjaný ako open source. Na trhu práce je po ňom vysoký dopyt. Pyladies ponúka základný kurz pre začiatočníčky, ktorý trvá zhruba tri mesiace a učí základy programovania zábavnou formou pomocou zaujímavých príkladov. Kurz je zadarmo, stačí mať vlastný notebook a dostatok času.

Mergado tím organizuje náročnejší kurz pre začiatočníčky, ktoré chcú programovanie využiť v profesijnom živote. A pretože túto lekciu vedú programátori, získate znalosti nielen o programovaní, ale aj ďalších oblastiach IT. Tento workshop má obmedzenú kapacitu - lektori sa vám budú môcť viac individuálne venovať.

Jesenné utorky Pyladies v Nekavárně

Na kurzy Pyladies je v súčasnosti možné sa prihlásiť v Prahe, Brne, Ostrave, Plzni a Košiciach. Od septembra prebiehajú brnenské kurzy v pondelok a v stredu na Fakulte informatiky MU, utoroky v našej Nekavárně na Minskej 13 - registrujte sa tu.

Obohaťte vaše vedomosti o programovanie v Pythone. Získate užitočné skúsenosti a spoznáte novú komunitu, ktorá žije aktívnym pracovným aj neformálnom životom. A nezabudnite - koľko jazykov poznáte, toľkokrát ste kandidátom na novú prácu a budúcnosť.

Mohlo by vás zaujímať:

MastersGate Digital Summit pomohol posunúť marketingové know how

V poslednom májovom týždni sme sa vydali do Bratislavy načerpať informácie o novinkách z e-commerce. A neprišli sme len dostávať, ale aj dávať – na MastersGate 2019 porozprávali aj náš Luděk a Jirka z Bidding Fox.

04.06.2019
Mergado vyráža na ShopCamp 2019

V piatok 13. septembra sa uskutoční ďalší ročník konferencie ShopCamp. Jeho organizátormi sú tvorcovia e-shopov Shopsys a Shoptet. Pre tím Mergada je už tradične zastávkou pri našich cestách za novinkami v e-commerce a propagáciou našej služby.

15.08.2019
Nekonferencia 2019: Cuzdie faily vás poučia bezbolestne

Chybami sa človek učí. Tak prečo sa nepoučiť z chýb niekoho iného, odniesť si z nich to najlepšie a ušetriť si starosti (a mnohokrát aj peniaze)? Takto premýšľala agentúra BESTETO pri organizácii ôsmeho ročníka Nekonferencie, ktorá svojim účastníkom pomohla poučiť sa z failov ľudí z e-commerce.

07.06.2019

Pridať nový komentár