Heureka ProductADS

ProductADS je reklamný formát Heureky, ktorý inzerentom ponúka príležitosť, aby ich produkty boli lepšie vidieť na popredných priečkach vo výpise kategórie a vo výsledkoch vyhľadávania. Mimo to budú vybrané produkty označené ikonkou Hit, Novinka alebo Akcia. ProductADS fungujú na báze aukcie v PPC systémoch, podľa toho sa produkt objaví na konkrétnom mieste vo výpise kategórie či vo výsledkoch vyhľadávania. Pomocou ProductADS možno zvýšiť konverzný pomer (miera prekliku k vybranému produktu vzrastie) a zmerať výsledky (aj táto služba ponúka dôkladné štatistiky).
 

Dosiahnite vyššej priečky na Heureke so správne nastavenými názvami produktov v ProductADS

Vaša ponuka na porovnávačoch tovaru uspeje len vtedy, keď bude váš tovar vidieť. E-shopy inzerujúce na Heureke dostávajú svoju ponuku na predné priečky vo výpise kategórie a vo výsledkoch vyhľadávania pomocou systému Heureka ProductADS.

22.01.2019
Reklamný systém ProductADS pre Heureku

Heureka začiatkom mesiaca vydala v rámci svojej série Učíme sa s Heurekou článok o ProductADS. Viete, o čo sa jedná a ako to využiť? Pozrime sa spolu na to.

19.02.2018

Odštartujme náš seriál článkov o reklamných formátoch pre výrobcov značiek zánovnou službou ProductADS. Predstavme si ju a povedzme si o prvých skúsenostiach.

09.07.2015