Predstavujeme Bidding Fox. Samostatný biddingový automat pre Mergado

Mergado Store ponúka už aj aplikáciu pre automatický bidding. Lišiak, ako Bidding Fox prezývajú, je biddingový automat pre vyhľadávače tovaru, ktorý podporuje českú a slovenskú Heureku a Zboží.cz. Predstavme si ho bližšie.

Čo je Bidding Fox

Túto aplikáciu si na jeden klik aktivujete priamo v Mergado Store. Z toho plynú výhody ako:

 • všetky doteraz nastavené úpravy feedu sú zachované
 • nedôjde k odpárovaniu položiek
 • využívate výbery, ktoré máte už teraz prichystané
 • nemusíte nič zložito implementovať

Bidding Fox je aplikácia, ktorá slúži všetkým, ktorí chcú pracovať s cenou prekliku automatizovane. Nezáleží na tom, či ste marketingový špecialista z agentúry, marketér freelancer, zamestnanec e-shopu starajúci sa o porovnávače alebo priamo jeho majiteľ. Lišiak bude pracovať pre každého rovnako.

Prečo Bidding Fox používať

 • Pomôže vám s navýšením obratu.
 • Ušetrí čas i náklady.
 • Veľmi rozumná cena v porovnaní s prínosom.
 • Stačí ho zapnúť.

Čo Bidding Fox dokáže

V prvom rade automaticky bidovať produkty, ktoré majú potenciál byť kupované, aby bola vaša ponuka medzi tými TOP. Naopak tie, pri ktorých by sa len proklikával kredit, nepodporuje.

Lišiak sa nesnaží držať ponuky na prvom mieste. Vďaka tomu zbytočne nepreinvestujete veľa peňazí. Nedôjde tak k neúmernému zväčšovaniu cien za preklik, ak sa napr. niekoľko automatov zíde v jednom produktovom detaile.

Navyše si môžete nastaviť, akej nákladovosti (PNO) sa má Bidding Fox držať.

Okrem biddingu vám Lišiak ukáže, ktoré produkty nebiduje a prečo. Túto informáciu nájdete v Diagnostike, z ktorej si môžete stiahnuť CSV exporty s produktami k jednotlivým problémom alebo rovno k náprave využiť výbery priamo do Mergada, ktoré Bidding Fox automaticky predchystá a udržiava aktuálne (sú to tie, čo začínajú "BF_").

Rozhodli ste sa využívať Bidding Fox? Pracujte s ním naplno. Jeho blog prináša pravidelne veľa informácií, ako s appkou pracovať:

Uľahčite si prácu pomocou videonávodov

Množstvo návodov, tipov a noviniek sme pre vás natočili do prehľadných videí Bidding Fox a MergadoTV. Pustite si ich ušetrite si veľa času v začiatkoch používania Lišiaka.

Ďalšie návody:

Aké sú najväčšie prínosy Bidding Foxu

Na Prehľade nájdete množstvo údajov a grafov, ktoré vám pomôžu analyzovať ako sa e-shopu či sortimentu darí.

Každý z nás chce mať prehľad o možných problémoch či byť varovaný pred tým, než sa nejaký nastane. Na stránke Diagnostika vám Lišiak odhalí všetky dôležité informácie a podrobnosti, ako sa vaše ponuky vyvíjajú a na čo si dať pozor.

Stránka Produkty umožňuje sledovanie jednotlivých ponúk a nájdete tu aj mnoho zaujímavých informácií o vašom sortimente.

Monitoring konkurencie je dôležitou súčasťou činností každého e-shopára. To presne vám poskytuje stránka Konkurencia appky Bidding Fox.

Čo musíte urobiť

Pokiaľ využívate Mergado už teraz naplno, tak nebudete musieť riešiť nič navyše. Aby ste si Bidding Fox mohli aktivovať:

 • Je potrebné mať v Mergado Keychain správne prepojenú Heureku a Google Analytics.
 • Taktiež musíte mať odznak Overené zákazníkmi, aby ste bidding vôbec mohli používať.
 • Ak máte v Mergade exporty pre českú i slovenskú Heureku, aktivujte si Bidding Fox pre tú, ktorú máte v Keychain prepojenú s Mergadom.

Kde lišiaka stretnete

Aplikáciu Bidding Fox si aktivujte v Mergado Store.

Lišiak tiež pravidelne prispieva na:

Bidding Fox si aktivujete priamo v Mergado Store. Vyskúšajtej ho na 10 dní zadarmo.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Pomocou appky Feed Image Editor ľahko zväčšíte nízke rozlíšenie obrázkov

Jeden z najčastejších problémov, na ktorý pri inzercii na porovnávačoch narazíte, je nízke rozlíšenie produktových obrázkov. Aby vám produkty s nedostatočnými rozmermi obrázkov nezamietli, museli ste predtým hľadať náhradné fotky. To už odteraz neplatí. Pomocou novinky od Feed Image Editor rozlíšenie pôvodných obrázkov ľahko zväčšíte.

19.05.2021
Objavte Bidding Audit. Stane sa vašou pravou rukou pri bidovaní na Heureke

Zaujíma vás, či biddujete správne alebo ako si vedie váš tovar na porovnávači? Nový Bidding Audit prezistí všetky detaily za vás. S bezplatným online nástrojom od aplikácie Bidding Fox skontrolujete ponuku na Heureke a získate komplexný pohľad na váš sortiment. Prečítajte si, ako vám audit uľahčí správu inzercie.

12.05.2021
 Zverte preklad vášho feedu automatizovanej appke Translating Parrot

Chcete sa so svojim e-shopom presadiť v zahraničí? Venujte pozornosť novej aplikácii Translating Parrot. Jej hlavnou doménou je automatický preklad XML feedu, ktorý budete potrebovať pre váš obchod, miestny marketplace či inzertný systém. Pozrite sa, ako jednoducho s ňou dokážete pracovať.

15.04.2021

Pridať nový komentár