Bidding Fox - automatický bidding ako samostatná aplikácia pre Mergado

Možno už ste si všimli, že v Mergado Store pribudla nová aplikácia pre automatický bidding. hovoríme jej Bidding Fox a niekedy tiež lišiak.

Čo je Bidding Fox

Bidding Fox je biddingový automat pre cenové porovnávače, ktorý v túto chvíľu podporuje českú a slovenskú Heureku. Ďalšie časom pribudnú.

Je to aplikácia, ktorú si na jeden klik aktivujete priamo v Mergado Store. Z toho plynú výhody ako:

  • všetky doteraz nastavené úpravy feedu ostanú zachované

  • nedôjde k odpárovaniu položiek

  • využívate výbery, ktoré máte už teraz prichystané

  • nemusíte nič zložito implementovať

Bidding Fox je aplikácia, ktorá slúži všetkým, ktorí chcú pracovať s cenou prekliku automatizovane. Je jedno či ste marketingový špecialista z agentúry, marketér freelancer, zamestnanec e-shopu starajúci sa o zbožáky alebo priamo jeho majiteľ. Lišiak bude pracovať pre každého rovnako.

Čo Bidding Fox dokáže

V prvom rade automaticky biddovať produkty, ktoré majú potenciál byť kupované, aby vaša ponuka bola medzi tými top. Naopak, tie u ktorých by sa len preklikával kredit, nepodporuje.

Lišiak sa nesnaží držať ponuky na prvom mieste. To aby ste zbytočne neplatili veľa peňazí. Nedôjde tak k šponovaniu cien za prekliky ak sa napr. zíde v jednom produktovom detaile niekoľko automatov.

Navyše si môžete nastaviť akej nákladovosti (PNO) sa má Bidding Fox držať.

Okrem biddingu vám lišiak tiež ukáže, ktoré produkty nebidduje a prečo. To nájdete v diagnostike, z ktorej si môžete stiahnuť CSV exporty s produktami k jednotlivým problémom, alebo rovno na nápravu využiť výbery priamo do Mergada, ktoré Bidding Fox automaticky predchystá a udržiava aktuálne (sú to tie čo začínajú s "BF_").

Kde lišiaka stretnete

Bidding Fox si aktivujte v Mergado Store. Na tých internetoch lišiaka stretnete na

Čo potrebujete

Ak využívate Mergado už teraz naplno, tak nebude musieť riešiť nič navyše. Aby ste si Bidding Fox mohli aktivovať je potrebné mať v Mergado Keychain správne prepojenú Heureku a Google Analytics. Tiež musíte mať Overené zákazníkmi, aby ste bidding vôbec mohli používať, to platí všeobecne.

Ak máte v Mergade exporty pre Heureku českú i slovenskú, aktivujte si Bidding Fox pre tú, ktorú máte v Keychain prepojenú s Mergadom.

Prečo Bidding Fox používať

  • Pomôže vám s navýšením obratu.

  • Ušetrí čas i náklady.

  • Veľmi rozumná cena, v porovnaní s prínosom.

  • Stačí zapnúť.

Ako získať Bidding Fox

Bidding Fox si aktivujete priamo v Mergado store, vyskúšajte si Bidding Fox na 10 dní zdarma.

Pridať nový komentár