Uľahčite si tvorbu PPC reklám a SEO s appkou Scraping Camel. Ako funguje nový pomocník marketérov?

Aplikácia Scraping Camel je pomerne čerstvá novinka od firmy Shopitak, ktorá pristála v našom Mergado Store. Do ďalšej časti AppDate sme preto pozvali špecialistu Tomáša Gregoroviča a porozprávali sa nielen o fungovaní appky, ale i jej konkrétnom využití pre SEO konzultantov. Zoznámte sa so Scraping Camel v novom videu na MergadoTV.

V novom diele Appdate zistíte:
00:24 Čo je Scraping Camel?
00:40 Pre koho je aplikácia určená?
01:03 Aký typ webu môžem pri appke využiť?
01:12 Akým spôsobom overuje Scraping Camel vlastníctvo domény?
01:45 Ako prebieha proces kontroly webu so SC?
03:26 Má aplikácia skúšobnú dobu?
03:40 Čo všetko potrebujem k fungovaniu aplikácie?
04:26 Aké výhody má Scraping Camel pre používateľov?
05:40 Ponúka aplikácia využitie pre SEO konzultantov?
07:09 Kde nájdu používatelia informácie o tejto aplikácii?
07:42 Na čom aktuálne vo firme Shopitak pracujú a aké novinky chystajú?

 

Vyskúšajte si funkcie Scraping Camel naplno na 30 dní zadarmo a zúročte výhody kvalitne získaných dát.

Scraping Camel

Aplikácia Scraping Camel prechádza HTML stránky webu a získava z nich informácie, ktoré uloží a vygeneruje z nich jeden výstupný CSV súbor. Využijete ju pre SEO a dátové analýzy produktov i kategórií. Aplikácia dokáže spracovávať aj weby, ktoré nie sú e-shopom alebo v prípade, ak shopsystém užívateľa negeneruje XML (či iné) feedy. Vyskúšajte si jej funkcie na 30 dní zadarmo.

Mohlo by vás zaujímať:

Ako inzerovať s rovnakými nákladmi a väčším dosahom? Odpoveďou je CSS program od appky Kvinono

Získajte nového partnera pre váš e-shop a objavte aplikáciu Kvinono. Novinka v Mergado Store vám umožní získať maximum z inzercie pri výrazne nižších nákladoch a dosiahnuť až na 20% zľavu v kampaniach Google Shopping. Ako celý CSS program funguje? V novom dieli podcastu Mergado To Go vám jeho služby predstaví špecialistka Aneta Matyášová.

28.04.2021
Postrážte si chod e-shopu s appkami od Ordelogy. Ich funkcie vám predstaví nový diel Appdate

V Mergado Store pribudli pred časom aplikácie mladej vývojárskej firmy Ordelogy. Nástroj na kontrolu webu Monitoring Horn a automatický pomocník Cron Runner, ktoré vám výrazne uľahčia správu vášho obchodu. Ako presne appky fungujú? Ich rozhranie a  kvality vám predstaví špecialista Martin Čtvrtníček v ďalšej časti seriálu Appdate.

21.01.2021

Výhodná cena je pre zákazníka jedným z najpresvedčivejších argumentov k nákupu. Ako zabezpečiť, aby bola cenotvorba stále priaznivá pre e-shop i nakupujúceho? Vyskúšajte aplikáciu Pricing Fox, ktorá postráži cenu automaticky a presne podľa vašich požiadaviek. O tom, ako ju využiť na maximum sme sa porozprávali v najnovšom dieli AppDate so špecialistkou na pricing, Dominikou Postavovou.

26.11.2020

Pridať nový komentár