Uľahčite si tvorbu PPC reklám a SEO s appkou Scraping Camel. Ako funguje nový pomocník marketérov?

Článok uverejnený 05.05.2021

Aplikácia Scraping Camel je pomerne čerstvá novinka od firmy Shopitak, ktorá pristála v našom Mergado Store. Do ďalšej časti AppDate sme preto pozvali špecialistu Tomáša Gregoroviča a porozprávali sa nielen o fungovaní appky, ale i jej konkrétnom využití pre SEO konzultantov. Zoznámte sa so Scraping Camel v novom videu na MergadoTV.

V novom diele Appdate zistíte:
00:24 Čo je Scraping Camel?
00:40 Pre koho je aplikácia určená?
01:03 Aký typ webu môžem pri appke využiť?
01:12 Akým spôsobom overuje Scraping Camel vlastníctvo domény?
01:45 Ako prebieha proces kontroly webu so SC?
03:26 Má aplikácia skúšobnú dobu?
03:40 Čo všetko potrebujem k fungovaniu aplikácie?
04:26 Aké výhody má Scraping Camel pre používateľov?
05:40 Ponúka aplikácia využitie pre SEO konzultantov?
07:09 Kde nájdu používatelia informácie o tejto aplikácii?
07:42 Na čom aktuálne vo firme Shopitak pracujú a aké novinky chystajú?

 

Vyskúšajte si funkcie Scraping Camel naplno na 30 dní zadarmo a zúročte výhody kvalitne získaných dát.

Scraping Camel

Aplikácia Scraping Camel prechádza HTML stránky webu a získava z nich informácie, ktoré uloží a vygeneruje z nich jeden výstupný CSV súbor. Využijete ju pre SEO a dátové analýzy produktov i kategórií. Aplikácia dokáže spracovávať aj weby, ktoré nie sú e-shopom alebo v prípade, ak shopsystém užívateľa negeneruje XML (či iné) feedy. Vyskúšajte si jej funkcie na 30 dní zadarmo.

Mohlo by vás zaujímať:

AppDate #7 Ako pracovať s aplikáciou Translating Parrot

Zaujala vás možnosť automatického prekladu od Translating Parrot? V siedmej časti rubriky AppDate nájdete tipy a príklady použitia práve pre túto appku. Jej product owner, Martin Čtvrtníček, vám porozpráva nielen o jej funkciách, ale takisto o pripravovaných novinkách vo firme Ordelogy a ich novej appke v Mergado Store.

02.12.2021
Ako prebiehala organizácia ôsmeho ročníka ShopCampu z pohľadu Johany Kapošváryovej?

Tohtoročný ShopCamp sa vrátil v plnej sile do priestorov ČVUT v Prahe a opäť privítal česko-slovenskú e-commerce komunitu. Ako vzniká offline akcia s ohľadom na pandemické opatrenia? A aké poznatky si odniesol ShopCamp tím z netradičného ročníka 2020? Porozprávali sme sa o tom s Johanou Kapošváryovou, ktorá je jednou z organizátorov pravidelnej e-shopárskej udalosti.

30.09.2021
Spoznajte bližšie Biano novinky v rozhovore s Paulínou Palíkovou

Ako mediálny partneri sme tohtoročný ShopCamp využili naplno. Pre Mergado TV sme natočili sériu zaujímavých rozhovorov a dnes vám prinášame ďalší z nich. So špecialistkou Paulínou Pavlíkovou sme sa porozprávali o nových funkciách v porovnávači Biano. Sledujte, na čo sa pripraviť v predvianočnej sezóne a zlepšite tým vašu inzerciu na home a deco trhu.

23.09.2021

Pridať nový komentár