Poraďte si ľahko s implementáciou Biano Pixelu. Na pomoc prichádza Mergado Pack

Smerujete s vašim e-shopom na porovnávač Biano? Pri nastavení propagácie určite neprehliadnite remarketingový nástroj Biano Pixel, ktorý dokáže posunúť produkty na predné pozície. Lepšie výsledky však docielite len so správnou implementáciou. Využite asistenciu bezplatného nástroja Mergado Pack a jeho praktických videonávodov. S ich pomocou je Biano Pixel jednoduchá záležitosť na pár klikov.

Máte e-shop postavený na platforme PrestaShop? Sledujte praktický návod nižšie

Bezplatný modul Mergado Pack pre PrestaShop  1.6 a 1.7 vás ľahko prepojí váš e-shop so svetom e-commerce.

S nastavením Biano Pixelu pre e-shopy na wooCommerce vám pomôže nasledujúce video

Vyskúšajte Mergado Pack pre platformu WooCommerce a napojte svoj internetový e-shop so svetom elektronického obchodovania.

Máte postavený online obchod na inej e-shopovej platforme? Modul Mergado Pack ovláda aj mnohé ďalšie ako sú napr. OpenCart či implementáciu známych reklamých nástrojov ako GLAMI Pixel, Heureka meranie konverzii či Google Ads.

 

 

Mohlo by vás zaujímať:

Koľko recenzií môžete naraz zbierať s Mergado Packom?

Produktové recenzie sú jedným z kľúčových kritérií pri nákupnom rozhodovaní. S Mergado Packom pre PrestaShop a WooCommerce ich zbierate hneď pre 5 známych porovnávačov tovaru a marketingových služieb akými sú GLAMI TOP či Heureka Overené zákazníkmi. Poďme si ukázať, ako vyzerá zbieranie hodnotení na všetkých platformách.

24.08.2021
Zoznámte sa s podporou WebP pre WordPress. Čo prinesie vášmu feedu?

Vydanie tretej verzie Mergado Packu je veľkým míľnikom pre nástroj i jeho užívateľov. Za pozornosť stojí aj ďalší tip z dielne Packov a poteší hlavne e-shopárov, ktorí využívajú WordPress s WooCommerce. Objavte s nami podporu WebP - dátovo úspornú alternatívu ku klasickým formátom obrázkov.

17.08.2021
Privítajte novú verziu Mergado Packu. Čo všetko ponúka e-shopom na WooCommerce?

Plugin Mergado Pack je po poslednej úprave bohatší o ďalšie vylepšenie. Nastavenie aj zoznamy feedov získali prehľadnejšie usporiadanie a novinkou je aj automat, ktorý sám odporučí počet generovaných produktov. Poďme sa pozrieť, ako vyzerá tretia verzia Packu.

11.08.2021

Pridať nový komentár