Poraďte si ľahko s implementáciou Biano Pixelu. Na pomoc prichádza Mergado Pack

Smerujete s vašim e-shopom na porovnávač Biano? Pri nastavení propagácie určite neprehliadnite remarketingový nástroj Biano Pixel, ktorý dokáže posunúť produkty na predné pozície. Lepšie výsledky však docielite len so správnou implementáciou. Využite asistenciu bezplatného nástroja Mergado Pack a jeho praktických videonávodov. S ich pomocou je Biano Pixel jednoduchá záležitosť na pár klikov.

Máte e-shop postavený na platforme PrestaShop? Sledujte praktický návod nižšie

Bezplatný modul Mergado Pack pre PrestaShop  1.6 a 1.7 vás ľahko prepojí váš e-shop so svetom e-commerce.

S nastavením Biano Pixelu pre e-shopy na wooCommerce vám pomôže nasledujúce video

Vyskúšajte Mergado Pack pre platformu WooCommerce a napojte svoj internetový e-shop so svetom elektronického obchodovania.

Máte postavený online obchod na inej e-shopovej platforme? Modul Mergado Pack ovláda aj mnohé ďalšie ako sú napr. OpenCart či implementáciu známych reklamých nástrojov ako GLAMI Pixel, Heureka meranie konverzii či Google Ads.

 

 

Mohlo by vás zaujímať:

Mergado Pack: Ako pridať kódy produktov do vášho WooCommerce e-shopu?

Plugin Mergado Pack sa opäť hlási o pozornosť s novinkami, ktoré priniesol užívateľom posledný release. Okrem zaujímavých vylepšení sa v tomto článku zameriame na novú možnosť pridávať EAN kódy v produktovom feede.

27.05.2021
Implementujte Biano služby Pixel a Button pomocou Mergado Packu a Google Tag Manageru

Chcete na porovnávači Biano prispôsobiť zobrazovanie produktov na základe preferencií zákazníka? Zvládnete to pomocou remarketingovej služby Biana Pixel a similarity funkcie Biana Button. Na požadované výsledky dosiahnete iba správnou implementáciou.

13.04.2021
Zbierajte zákaznícke recenzie Google na vašom PrestaShop alebo WooCommerce e-shope

Zákaznícke recenzie Google sú cenným zdrojom informácií a ďalšou možnosťou, ako zviditeľniť e-shop a produkty. Implementujte ich pre váš obchod na platformách PrestaShop alebo WooCommerce. Zvýšite tým jeho dôveryhodnosť.

30.03.2021

Pridať nový komentár