Poraďte si ľahko s implementáciou Biano Pixelu. Na pomoc prichádza Mergado Pack

Smerujete s vašim e-shopom na porovnávač Biano? Pri nastavení propagácie určite neprehliadnite remarketingový nástroj Biano Pixel, ktorý dokáže posunúť produkty na predné pozície. Lepšie výsledky však docielite len so správnou implementáciou. Využite asistenciu bezplatného nástroja Mergado Pack a jeho praktických videonávodov. S ich pomocou je Biano Pixel jednoduchá záležitosť na pár klikov.

Máte e-shop postavený na platforme PrestaShop? Sledujte praktický návod nižšie

Bezplatný modul Mergado Pack pre PrestaShop  1.6 a 1.7 vás ľahko prepojí váš e-shop so svetom e-commerce.

S nastavením Biano Pixelu pre e-shopy na wooCommerce vám pomôže nasledujúce video

Vyskúšajte Mergado Pack pre platformu WooCommerce a napojte svoj internetový e-shop so svetom elektronického obchodovania.

Máte postavený online obchod na inej e-shopovej platforme? Modul Mergado Pack ovláda aj mnohé ďalšie ako sú napr. OpenCart či implementáciu známych reklamých nástrojov ako GLAMI Pixel, Heureka meranie konverzii či Google Ads.

 

 

Mohlo by vás zaujímať:

Ako nastaviť známe služby pre e-shop na WooCommerce? Zvládnete to s Mergado Packom

Využívate pre svoj e-shop platformu WooCommerce? A viete, že s bezplatným nástrojom Mergado Pack si dokážete implementovať populárne reklamné služby na jednom mieste? Aby ste si nastavili nástroje ako GLAMI pixel, Heureka meranie konverzií či Google Ads správne, sledujte sériu praktických videonávodov.

28.01.2021
Zviditeľnite produkty v akcii na Google Nákupoch a v dynamickom remarketingu

Premýšľate nad tým, ako efektívne dostať zľavnený tovar pred oči nakupujúcich? Na Google Nákupoch a v dynamickom remarketingu zobrazujú ceny v akcii zľavové štítky. V tomto článku vám prinášame návod, ako v popise produktu zobraziť aktuálnu cenu spoločne s preškrtnutou pôvodnou cenou.

10.12.2020
Vylepšite e-shopy na WooCommerce a PrestaShope s novinkami v Mergado Packu

V uplynulých týždňoch sme vydali verzie 2.4 pre platformy WooCommerce a PrestaShop. Upravujú množstvo funkcií pre widget Heureka Overené zákazníkmi či možnosť automatického zasielania refundácií do Google Analytics.

24.11.2020

Pridať nový komentár