Analytický a cenový nástroj v jednom. Zoznámte sa s aplikáciou Pricing Fox

Výhodná cena je pre zákazníka jedným z najpresvedčivejších argumentov k nákupu. Ako zabezpečiť, aby bola cenotvorba stále priaznivá pre e-shop i nakupujúceho? Vyskúšajte aplikáciu Pricing Fox, ktorá postráži cenu automaticky a presne podľa vašich požiadaviek. O tom, ako ju využiť na maximum sme sa porozprávali v najnovšom dieli AppDate so špecialistkou na pricing, Dominikou Postavovou.

Vo videu sa dozviete:

00:23 Aká je Dominikina pozícia v Pricing Foxe?
01:13 V čom spočíva aplikácia Pricing Fox?
02:15 Čo potrebuje užívateľ, aby mohol využívať aplikáciu?
03:09 Kde sa dozvedia užívatelia o novinkách Pricing Foxu?
04:21 Aký je postup pri používaní aplikácie?
05:43 S akým druhom tovaru môže e-shop využívať Pricing Fox?
07:01 Aké kritériá používa aplikácia pri preceňovaní?
08:09 Aké novinky chystá Pricing Fox?
09:14 Aká je skúšobná doba aplikácie?

Staňte sa odborníkmi na cenotvorbu a zúčastnite sa školenia pod vedením Pricing Foxu. Posledný tohtoročný termín je už 8. decembra, tak neváhajte a prihláste sa ešte dnes.

Mohlo by vás zaujímať?

Uľahčite si tvorbu PPC reklám a SEO s appkou Scraping Camel. Ako funguje nový pomocník marketérov?

Aplikácia Scraping Camel je pomerne čerstvá novinka od firmy Shopitak, ktorá pristála v našom Mergado Store. Do ďalšej časti AppDate sme preto pozvali špecialistu Tomáša Gregoroviča a porozprávali sa nielen o fungovaní appky, ale i jej konkrétnom využití pre SEO konzultantov.

05.05.2021
Ako inzerovať s rovnakými nákladmi a väčším dosahom? Odpoveďou je CSS program od appky Kvinono

Získajte nového partnera pre váš e-shop a objavte aplikáciu Kvinono. Novinka v Mergado Store vám umožní získať maximum z inzercie pri výrazne nižších nákladoch a dosiahnuť až na 20% zľavu v kampaniach Google Shopping. Ako celý CSS program funguje? V novom dieli podcastu Mergado To Go vám jeho služby predstaví špecialistka Aneta Matyášová.

28.04.2021
Postrážte si chod e-shopu s appkami od Ordelogy. Ich funkcie vám predstaví nový diel Appdate

V Mergado Store pribudli pred časom aplikácie mladej vývojárskej firmy Ordelogy. Nástroj na kontrolu webu Monitoring Horn a automatický pomocník Cron Runner, ktoré vám výrazne uľahčia správu vášho obchodu. Ako presne appky fungujú? Ich rozhranie a  kvality vám predstaví špecialista Martin Čtvrtníček v ďalšej časti seriálu Appdate.

21.01.2021

Pridať nový komentár