Analytický a cenový nástroj v jednom. Zoznámte sa s aplikáciou Pricing Fox

Výhodná cena je pre zákazníka jedným z najpresvedčivejších argumentov k nákupu. Ako zabezpečiť, aby bola cenotvorba stále priaznivá pre e-shop i nakupujúceho? Vyskúšajte aplikáciu Pricing Fox, ktorá postráži cenu automaticky a presne podľa vašich požiadaviek. O tom, ako ju využiť na maximum sme sa porozprávali v najnovšom dieli AppDate so špecialistkou na pricing, Dominikou Postavovou.

Vo videu sa dozviete:

00:23 Aká je Dominikina pozícia v Pricing Foxe?
01:13 V čom spočíva aplikácia Pricing Fox?
02:15 Čo potrebuje užívateľ, aby mohol využívať aplikáciu?
03:09 Kde sa dozvedia užívatelia o novinkách Pricing Foxu?
04:21 Aký je postup pri používaní aplikácie?
05:43 S akým druhom tovaru môže e-shop využívať Pricing Fox?
07:01 Aké kritériá používa aplikácia pri preceňovaní?
08:09 Aké novinky chystá Pricing Fox?
09:14 Aká je skúšobná doba aplikácie?

Staňte sa odborníkmi na cenotvorbu a zúčastnite sa školenia pod vedením Pricing Foxu. Posledný tohtoročný termín je už 8. decembra, tak neváhajte a prihláste sa ešte dnes.

Mohlo by vás zaujímať?

Ako spravovať e-shopy počas Covid-19? Sledujte tipy od agentúry Unifer

Druhá vlna pandémie Covid-19 a presun zákazníkov do online prostredia pohla s marketingovými stratégiami každého obchodu. Využite skúsenosti agentúry Unifer, ktoré získali počas náročnej jari a inšpirujte sa, ako na úspešný chod e-shopu. Sledujte prvý virtuálny rozhovor na Mergado TV s marketingovým konzultantom Tomášom Hovězákom.

13.11.2020
Vyťažte z affiliate maximum. Pomôže vám XML feed na mieru od Mergada

Potrebujete skvalitniť propagáciu e-shopu? Vyskúšajte osloviť affiliate partnerov a dodať im unikátne inzertné prvky, s ktorými získate konkurenčnú výhodu. Jednými z nich sú aj affiliate XML feedy. Upravte ich pomocou video-návodu v Mergade – špecialista Martin Čtvrtníček vám v treťom dieli affil seriálu ukáže, ako jednoducho do feedu doplníte kľúčové slová.

29.10.2020
Rozbehnite vlastný affiliate program. Znásobíte tým hodnotu značky i tržieb

Plánujete založiť pre vašu značku affiliate program? Nechajte si poradiť od odborníkov a objavte široké možnosti, ktoré ponúka e-commerce trh. V druhej časti série o affiliate marketingu vám predstaví Martin Čtvrtníček všetko, čo potrebujete vedieť o jeho prevádzkovaní, nastavení provízií či hľadaní nových parnerov. Sledujte nové Ecommerce tipy a využite cenné rady k ďalšej propagácií vašej značky.

15.10.2020

Pridať nový komentár