Analytický a cenový nástroj v jednom. Zoznámte sa s aplikáciou Pricing Fox

Článok uverejnený 26.11.2020

Výhodná cena je pre zákazníka jedným z najpresvedčivejších argumentov k nákupu. Ako zabezpečiť, aby bola cenotvorba stále priaznivá pre e-shop i nakupujúceho? Vyskúšajte aplikáciu Pricing Fox, ktorá postráži cenu automaticky a presne podľa vašich požiadaviek. O tom, ako ju využiť na maximum sme sa porozprávali v najnovšom dieli AppDate so špecialistkou na pricing, Dominikou Postavovou.

Vo videu sa dozviete:

00:23 Aká je Dominikina pozícia v Pricing Foxe?
01:13 V čom spočíva aplikácia Pricing Fox?
02:15 Čo potrebuje užívateľ, aby mohol využívať aplikáciu?
03:09 Kde sa dozvedia užívatelia o novinkách Pricing Foxu?
04:21 Aký je postup pri používaní aplikácie?
05:43 S akým druhom tovaru môže e-shop využívať Pricing Fox?
07:01 Aké kritériá používa aplikácia pri preceňovaní?
08:09 Aké novinky chystá Pricing Fox?
09:14 Aká je skúšobná doba aplikácie?

Staňte sa odborníkmi na cenotvorbu a zúčastnite sa školenia pod vedením Pricing Foxu. Posledný tohtoročný termín je už 8. decembra, tak neváhajte a prihláste sa ešte dnes.

Mohlo by vás zaujímať?

AppDate #7 Ako pracovať s aplikáciou Translating Parrot

Zaujala vás možnosť automatického prekladu od Translating Parrot? V siedmej časti rubriky AppDate nájdete tipy a príklady použitia práve pre túto appku. Jej product owner, Martin Čtvrtníček, vám porozpráva nielen o jej funkciách, ale takisto o pripravovaných novinkách vo firme Ordelogy a ich novej appke v Mergado Store.

02.12.2021
Ako prebiehala organizácia ôsmeho ročníka ShopCampu z pohľadu Johany Kapošváryovej?

Tohtoročný ShopCamp sa vrátil v plnej sile do priestorov ČVUT v Prahe a opäť privítal česko-slovenskú e-commerce komunitu. Ako vzniká offline akcia s ohľadom na pandemické opatrenia? A aké poznatky si odniesol ShopCamp tím z netradičného ročníka 2020? Porozprávali sme sa o tom s Johanou Kapošváryovou, ktorá je jednou z organizátorov pravidelnej e-shopárskej udalosti.

30.09.2021
Spoznajte bližšie Biano novinky v rozhovore s Paulínou Palíkovou

Ako mediálny partneri sme tohtoročný ShopCamp využili naplno. Pre Mergado TV sme natočili sériu zaujímavých rozhovorov a dnes vám prinášame ďalší z nich. So špecialistkou Paulínou Pavlíkovou sme sa porozprávali o nových funkciách v porovnávači Biano. Sledujte, na čo sa pripraviť v predvianočnej sezóne a zlepšite tým vašu inzerciu na home a deco trhu.

23.09.2021

Pridať nový komentár