Ako na online expanziu do Nemecka – Milan Fiala, eVisions

Chcete sa so svojim e-shopom vydať na nemecký trh a ocenili by ste rady od skúsených marketérov? V tom prípade neprepínajte – do štúdia Mergado TV sme si pozvali špecialistu na expanziu do Nemecka. Milan Fiala z agentúry eVisions vám v rozhovore prezradí všetko potrebné na úspešné umiestnenie obchodu do medzinárodnej e-commerce.

V rozhovore sa dozviete:

1:26 Aké sú výhody expanzie do Nemecka?
3:12 S akými chybnými očakávaniami a predstavami o nemeckom trhu sa Milan stretáva?
6:13 Je potrebné rozlišovať cenovú politiku pre Nemecko a pre zvyšok Európy?
8:14 Aké sú najčastejšie chyby pri expanzii do Nemecka a prečo Milan odporúča analýzu trhu?
12:25 Ako pomáha eVisions pri cenotvorbe?
13:27 Sú úkony, pri ktorých sa dá na expanzii ušetriť?
14:55 Aké najväčšie rozdiely vidí Milan v správaní zákazníka na nemeckom trhu?
17:43 Rieši eVisions aj expanziu na Amazon?
21:34 Aká je situácia na nemeckom trhu po karanténe?
23:44 V čom vidí Milan rozdiely medzi nemeckou a českou/slovenskou e-commerce?

 

Zaujímajú vás, aké sú kroky pri expanzií do ďalších krajín? Využite letné obdobie a pripravte e-shop pre zahraničných zákazníkov spolu so ShopAlike. Konkrétne tipy vás prevedú všetkými fázami od prípravy až po prvé kampane.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Postrážte si chod e-shopu s appkami od Ordelogy. Ich funkcie vám predstaví nový diel Appdate

V Mergado Store pribudli pred časom aplikácie mladej vývojárskej firmy Ordelogy. Nástroj na kontrolu webu Monitoring Horn a automatický pomocník Cron Runner, ktoré vám výrazne uľahčia správu vášho obchodu. Ako presne appky fungujú? Ich rozhranie a  kvality vám predstaví špecialista Martin Čtvrtníček v ďalšej časti seriálu Appdate.

21.01.2021

Výhodná cena je pre zákazníka jedným z najpresvedčivejších argumentov k nákupu. Ako zabezpečiť, aby bola cenotvorba stále priaznivá pre e-shop i nakupujúceho? Vyskúšajte aplikáciu Pricing Fox, ktorá postráži cenu automaticky a presne podľa vašich požiadaviek. O tom, ako ju využiť na maximum sme sa porozprávali v najnovšom dieli AppDate so špecialistkou na pricing, Dominikou Postavovou.

26.11.2020
Ako spravovať e-shopy počas Covid-19? Sledujte tipy od agentúry Unifer

Druhá vlna pandémie Covid-19 a presun zákazníkov do online prostredia pohla s marketingovými stratégiami každého obchodu. Využite skúsenosti agentúry Unifer, ktoré získali počas náročnej jari a inšpirujte sa, ako na úspešný chod e-shopu. Sledujte prvý virtuálny rozhovor na Mergado TV s marketingovým konzultantom Tomášom Hovězákom.

13.11.2020

Pridať nový komentár