Ďalšia porcia noviniek z Mergada!

Zobrazenie pravidiel aplikovaných na výber

Presne tak, znova sme pripravili vylepšenie na stránky Produkty, kde sa najnovšie pri kliknutí na výber zobrazí nový zoznam pravidiel, ktoré sa na daný výber aplikujú, s tým, že je možné sa do týchto pravidiel priamo prekliknúť. Super vylepšenie pre zrýchlenie práce, čo myslíte?

 

Na rovnakej stránke pribudla aj ďalšia novinka a to konkrétne ďalší filter výberov v podobe checkboxov, kde je možné zaškrtnúť dve možnostia a to:

  • Zobraziť len výber bez pravidiel
  • Zobraziť len výber bez produktov

To znamená, že po kliknutí na jednu z možností (fungujú samozrejme aj obe súčasne), sa ihneď ukážu len dané výbery, ktoré neobsahujú žiadne produkty alebo sa na ne neaplikujú žiadne pravidlá.

 

Preklik do pravidiel + filter výberov

Výnimkou je výber Všetky produkty, ktorý štandardne ostáva stále na vrchu. Filtre sa týkajú iba výberov vytvorených užívateľom.

 

Importy výber

Taktiež novinka z vašeho feedbacku na Mergado fóre. V skratke ide o to, že ak si chcete naimportovať nejaký výber, tak doteraz sa vám zobrazovali všetky výbery zo všetkých exportov, ku ktorým máte oprávnenie a to abecedne.

Uznali sme, že toto nebol najlepší spôsob radenia výberov a momentálne sa zobrazujú ako prvé výbery z daného e-shopu na ktorom pracujete a následne výbery z ostatných exportov.

Priorita aktuálneho e-shopu pri importe výberov

CSV súbory na stránke História

Taktiež na tejto stránke pribudla najnovšie možnosť stiahnuť si obsah tejto stránky priamo v CSV súbore. Veríme, že to zjednoduší prípadnú prácu týmito informáciami. Dostupné sú všetky, ktoré môžete na tejto stránke vidieť ako napr. dĺžka trvania exportu, zmeny počtu produktov pri synchronizácii, zoznam UserAgentov apod.

História a stiahnutie informácií do CSV

Ostatné

Ako vždy okrem tých viac či menej viditeľných noviniek sú tú aj rôzne drobnosti, mierne úpravy a opravy už existujúcich funkcií. Preto ich vypíšem stručne v zozname:

  • Po ohlásených novinkách z Nájnakupu, podporujeme ich nový element CPC pre bidding (Najnákup podporuje aj element CPC aj HEUREKA_CPC).
  • V notifikáciách (ikonka zvončeka), po kliknutí na odkaz Zobraziť všetko, sú v pravej dolnej časti k dispozícii tlačidlá k hromadnému označeniu/odznačeniu notifikácií ako prečítaných/neprečítaných.

Notifikácie - tlačidlo označiť všetko

Tlačidlá hromadných akcií

  • Na stránke výsledku auditu pribudla do úvodnej tabuľky (konečne), informácia o tom podľa akého typu exportu je XML auditované.

Auditované podľa typu exportu

K dnešným novinkám je to všetko a verím, že sa vám bude s Mergadom pracovať zase o niečo lepšie ako doteraz.

Pridať nový komentár