Nastavte si doručenie do Vianoc na GLAMI a Zboží.cz

Špička vianočných nákupov je tu. Mnoho zákazníkov bude objednávať tovar na poslednú chvíľu a ich rozhodovanie do veľkej miery ovplyvní informácia o tom, či tovar dorazí včas pod stromček. Pozrite sa, ako nastavíte garanciu doručenie do Vianoc na GLAMIZboží.cz.

Špička vianočných nákupov je tu. Mnoho zákazníkov bude objednávať tovar na poslednú chvíľu a ich rozhodovanie do veľkej miery ovplyvní informácia o tom, či tovar dorazí včas pod stromček. Pozrite sa, ako nastavíte garanciu doručenie do Vianoc na GLAMIZboží.cz. V predvianočnom boji o zákazníkov sa tým odlíšite od menej profesionálnych e‑shopov.

Promujte doručenie do Vianoc pomocou špeciálnej ikonky

Ako nastaviť garanciu doručenia do Vianoc na GLAMI

  1. Prihláste sa do GLAMI administrácie.
  2. Po kliknutí na Nastavenie obchodukontaktné údaje bežte do sekcie Garancia doručenia do Vianoc v dolnej časti stránky.
  3. Tu vyplňte deň poslednej objednávky, do kedy zákazníkom skutočne garantujete doručenie do Vianoc.


Týmto spôsobom nastavíte zobrazovanie ikonky doručenie do Vianoc a vaše produkty budú propagované v rámci vianočných kampaní.

Ako nastaviť garanciu doručenia do Vianoc na Zboží.cz

  1. Prihláste sa do administrácie Zboží.cz.
  2. V sekcii Prevádzka vyberte v stĺpci Akcie možnosť Doručenie do Vianoc.
  3. Podľa dostupnosti (tovar skladom, doručenie do 3 dní alebo do týždňa) nastavte najneskorší dátum a hodinu objednania položky, aby dorazila do Štedrého dňa.
  4. Ku každej dostupnosti môžete pridať podmienku, za ktoré doručenie do Vianoc garantujete.

Takto k svojmu tovaru pridáte ikonku poskytujúcu informácie o najkrajnejšom termíne a čase, do kedy je pre zákazníka potrebné uskutočniť objednávku, aby váš e‑shop doručil zásielku pred Štedrým dňom.

Garanciu doručenie do Vianoc tento rok nenájdete na Heureke. Namiesto toho využite na maximum podporované výdajné miesta pomocou elementu DELIVERY a informácie o spracovanie objednávok a odosielanie balíkov v elemente DELIVERY_DATE.

Pridajte včas zásadnú konkurenčnú výhodu v období tesne pred Štedrým dňom. Garanciou doručenia objednávok do Vianoc dokážete lepšie uspieť v množstve e‑shopov a na poslednú chvíľu navýšiť váš obrat.

Mohlo by vás zaujímať:

Lukáš Horák

Lukáš sa v Mergade stará o väčšinu komunikácie v češtine. Prostredníctvom blogu, e‑mailu a sociálnych sietí pravidelne zásobuje čitateľa aktualitami z e‑commerce, novinkami a tipmi z Mergada. Pokiaľ práve nie je copywriter, užíva si príjemné veci ako badminton, výlety medzi utajené skvosty osemdesiatkovej hudby a plody mora podávané s červeným vínom.