Ecommerce Warsaw Expo prinieslo podrobný náhľad do poľskej e-commerce

Varšavské Ecommerce Expo je najväčšia marketingová udalosť v strednej Európe. Marketérom a e-shopárom z Poľska i okolia ponúka mnoho aktuálnych informácií a inšpirácie, ako zlepšiť ich služby. Tento rok sa prvýkrát tím Mergada a aplikácie Feed Image Editor vydal spoznať miestne prostredie a ukázať, že ich kvality ocení aj poľská e-commerce scéna.

Mergado bude silným partnerom poľských e-shopárov

Náš nástroj a jeho aplikácie dokážu byť zdatnými pomocníkmi online marketingových profesionálov nielen z ČR a zo Slovenska. Ďalším z trhov, v ktorom chceme prispieť ku skvalitneniu inzercie e-shopov, je Poľsko. 21. októbra sme preto z Brna vypravili početnú skupinu, ktorá na Ecommerce Warsaw Expo 2019 predstavila možnosti Mergada a hlbšie preskúmala poľskú e-commerce.

V Mergade radi objavujeme. Preto sa vždy, keď vyrazíme do nového prostredia, zaujímame nielen o to, ako funguje miestne e-commerce prostredie, ale chceme tiež načerpať čo najviac z miestnej atmosféry. Vo Varšave vedú všetky kroky k Palácu vedy a kultúry. A samozrejme do tradičných reštaurácií. Neochutnať pirohy alebo bigos by bolo rovnakým hriechom ako sa v Plzni nenapiť piva.

Hlavné mesto Poľska ponúka okrem skvelého jedla, malebného historického centra, parkov a mestskej zelene aj zaujímavú súčasnú architektúru. Predtým, než sme sa vydali do dejiska Expa, sme si prešli kus Varšavy, ktorá žije výstavbou administratívnych budov. Je dobré vidieť, že sú mestá, kde skvele funguje urbanistický plán.

Nie sme však na blogu o architektúre. Na Ecommerce Warsaw Expo 2019 vystavovalo 140 stánkov prevažne poľských firiem. Mnoho z nich ponúkalo zaujímavé služby a bolo užitočné vidieť, ako sa na prácu v súčasnej e-commerce pozerajú naši susedia. Okrem dohodnutých schôdzok s partnermi a klientmi stánok Mergada a Feed Image Editoru navštívilo veľké množstvo záujemcov o budúcu spoluprácu.

Tešilo nás, koľko návštevníkov videlo, ako veľmi im Mergado a jeho aplikácia vie pomocť skvalitniť inzerciu. Máme veľa kontaktov a zaujímavých podnetov, ako Mergado prispôsobiť poľskému trhu. Už čoskoro sa môže poľská e-commerce tešiť na komplexný vstup nášho nástroja, ktorý im umožní ovládnuť všetky úskalia nastavenia kvalitnej inzercie.

 

Mohlo by vás zaujímať:

MergadoFest19 sa vydal po cestách budúcnosti e-commerce

Atmosféra včerajšieho MergadoFestu sa nám do týchto riadkov nepodarí preniesť na sto percent. Aj tak sa vám pokúsime čo najviac priblížiť, ako podľa nás MergadoFest vyzeral. Áno, nemáme odstup. Ale napriek tomu chceme povedať, že to bol perfektný deň, plný nových informácií, networkingu a vzájomnej inšpirácie, za ktorý všetkým zúčastneným ďakujeme.

20.09.2019
Shopcamp si drží úroveň kvalitnej konferencie

Obuj sa do toho. Tak znel slogan na uvítacích ponožkách, ktorými boli obdarovaný účastníci pri príchode na tohtoročný Shopcamp. Ďalší skvelý ročník obľúbenej konferencie tak priniesol nielen nadšenie e-shopárov či odborníkov z e-commerce ale aj jedinečnú atmosféru.

17.09.2019
Nekonferencia 2019: Cuzdie faily vás poučia bezbolestne

Chybami sa človek učí. Tak prečo sa nepoučiť z chýb niekoho iného, odniesť si z nich to najlepšie a ušetriť si starosti (a mnohokrát aj peniaze)? Takto premýšľala agentúra BESTETO pri organizácii ôsmeho ročníka Nekonferencie, ktorá svojim účastníkom pomohla poučiť sa z failov ľudí z e-commerce.

07.06.2019

Pridať nový komentár