Feed Image Editor prichádza na novoročnej vlne vychytávok

Aktuálny januárový release appky Feed Image Editor vás istotne poteší. Prináša silnú dávku noviniek, ktoré vám zjednodušia prácu na obrazovej inzercii. Image marketing ovládnete pár klikmi vďaka vylepšenému užívateľskému rozhraniu a zdokonaleným procesom na pozadí. Ukážeme vám, ako na to.

 

Aplikácia predstavuje nové a silnejšie nástroje

Užitočnou zmenou prešlo pracovné plátno, ktoré je zväčšené až o 35 %. Kreatívna úprava obrázkov tak získava na priestore a samotný proces je príjemnejší nielen na pohľad.

Vylepšenia získali aj ovládacie panely. Pravá strana je bohatšia o prehľadnú záložku produktov. Nové funkcionality sa premietli aj do výberov, ktoré sa aktuálne po aplikovaní šablóny radia v zozname hore aj spolu s počtom produktov.

Ľavý panel, ktorý obsahuje najpoužívanejšie nástroje na ovládanie appky, prispôsobili vývojári Feed Image Editoru pre ešte efektívnejšiu manipuláciu s vrstvami. Najhlavnejšie úkony, centrovanie, pootočenie či preklopenie obrázku, tak máte hneď po ruke.

Ukážka vylepšených tlačítok. Zdroj: https://www.feed-image-editor.sk/

Prebádajte široké možnosti štýlov a fontov

Okrem rozsiahlej zbierky upravovacích štýlov vás nadchne aj ich zlepšené nastavovanie. V živom náhľade si tak môžete vybrať najskôr písmo a následne aj samotný štýl. Plynulosť celej aplikácii dodávajú aj vynovené panely nastavenia vrstiev. Ovládacie polia sú aktuálne zoradené podľa pracovnej postupnosti. 

Poslednou novinkou, ktorú si tím Feed Image Editoru prichystal, je vytváranie šablóny vo formátoch viacerých rozmerov - zmene formátu sa tak prispôsobujú aj prvky vo vrstvách.

Ukážka zmeny formátu. Zdroj: https://www.feed-image-editor.sk/

Cesta za bezchybnou obrazovou inzerciou vedie cez dôkladnú úpravu produktových fotiek. Neviete si rady kde, alebo ako začať? Sledujte blog Feed Image Editoru, ktorý vám bude postupne predstavovať všetky procesy krok po kroku

 

Ak máte radi praktické tipy, príďte nabrať inšpiráciu na blížiace sa akcie Reshoper alebo Winter Mergado Fest. Odborníci z Feed Image Editoru vám v rámci konferencií naživo predstavia nástroje našej appky a radi s vami prekonzultujú všetky otázky. Tešíme sa na vás.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Rozhýbte obrazovú inzerciu správnym smerom s Feed Image Editor

Appka Feed Image Editor pridala v nedávnej dobe ďalšie vylepšenia. Spravovanie obrazovej inzercie je obohatené o možnosť koláží z alternatívnych obrázkov a do obehu prišlo aj nastavenie aktivity šablóny v čase. Čo ďalšie prináša tento nástroj pre e-shop? Poďme sa spolu pozrieť.

18.10.2019
Feed Image Editor predstavuje novú podstránku Nastavenie a ďalšie letné novinky

Aplikácia Feed Image Editor získala v júli ďalšiu užitočnú funkcionalitu. Tou je jej podstránka Nastavenia, ktorá ponúka mnoho dôležitých informácií o vašich projektoch. Vďaka nej sa vaša práca s obrazovou inzerciou opäť o niečo zrýchli a zjednoduší. Ukážme si, čo podstránka Nastavenie dokáže.

23.07.2019

Pridať nový komentár