Mergado vyráža na Reshoper 2020, tentoraz s vlastnou scénou

Lukáš Horák
14. 1. 2020
2 minúty čítania
Mergado vyráža na Reshoper 2020, tentoraz s vlastnou scénou

Veľtrh a konferencia Reshoper je najväčšia e‑commerce udalosť v Českej republike. Tak ako na dvoch predošlých ročníkoch, nebudú Mergado a appky Bidding FoxFeed Image Editor chýbať ani na jeho treťom pokračovaní. Návštevníkom tento rok privezieme stánok, našich konzultantovvlastnú minikonferenciu.

Veľtrh a konferencia Reshoper je najväčšia e‑commerce udalosť v Českej republike. Tak ako na dvoch predošlých ročníkoch, nebudú Mergado a appky Bidding FoxFeed Image Editor chýbať ani na jeho treťom pokračovaní. Návštevníkom tento rok privezieme stánok, našich konzultantovvlastnú minikonferenciu. Prečítajte si, na čo všetko sa môžete tešiť 30. januára na výstavisku v pražských Letňanoch.

Reshoper vám uľahčí online podnikanie

Tento rok nájdete na Reshoperi opäť spoločnosti ponúkajúce e‑shopové riešenia, webdesign, grafiku či programovanie aplikácií. Budete si môcť pohovoriť s ľuďmi z mnohých marketingových agentúr a spoločností vyvíjajúcich marketingové nástroje. Zistíte, ako využiť firmy zaoberajúce sa exportom do zahraničia, logistikou, skladovými systémami a ďalšími užitočnými službami.

Pochopte, do akých odvetví v e‑commerce sa oplatí investovať

Tohtoročná konferencia na Reshoperi si kladie za cieľ prinútiť účastníkov dlhodobo a strategicky premýšľať nad rozvojom ich internetového obchodovania. Osem odborných prednášok českých rečníkov bude postavených na unikátnych dátach, výskumoch a analýzach vytvorených práve pre Reshoper. Tešiť sa môžete na detailnú analýzu Instagramových účtov slovenských e‑shopov či na nové dáta celého trhu z pohľadu SEO a dáta e‑shopov z prebehnutých vianočných kampaní.

Mergado a jeho aplikácia odprezentujú vlastné minikonferencie

Okrem konzultácií na našich stánkoch budeme organizovať aj minikonferencie, a to na tému Automatizácia v e‑commerce. Špecialisti z Mergada a z aplikácií Bidding FoxFeed Image Editor vám v dvoch blokoch (pred obedom a po obede) predstavia aktuálne možnosti, ktoré ponúkajú ich nástroje.

Témy minikonferencie:

  • Odhaľte chyby vo feede s bezplatným auditom — Luděk Volejník (Mergado)
  • Konkurencia pod drobnohľadom – Jirka Guňka (Bidding Fox)
  • Najčastejšie chyby produktových obrázkov a ako na ne – Marek Daňko (Feed Image Editor)
  • Predstavujeme vám Mergado Pack – Petr Mindl (Mergado)

Prídite rozvinúť kvalitu vašich e‑shopov na Reshoper. Inšpirácia tu na vás bude číhať na každom rohu. Okrem klasických stánkov či prednášok vám bude k dispozícii aj bezplatná poradenská zóna. Ešte nemáte lístok? Kúpte si ho tu.

Mohlo by vás zaujímať:

Lukáš Horák

Lukáš sa v Mergade stará o väčšinu komunikácie v češtine. Prostredníctvom blogu, e‑mailu a sociálnych sietí pravidelne zásobuje čitateľa aktualitami z e‑commerce, novinkami a tipmi z Mergada. Pokiaľ práve nie je copywriter, užíva si príjemné veci ako badminton, výlety medzi utajené skvosty osemdesiatkovej hudby a plody mora podávané s červeným vínom.