Mergado vyráža na Reshoper 2020, tentoraz s vlastnou scénou

Veľtrh a konferencia Reshoper je najväčšia e-commerce udalosť v Českej republike. Tak ako na dvoch predošlých ročníkoch, nebudú Mergado a appky Bidding Fox a Feed Image Editor chýbať ani na jeho treťom pokračovaní. Návštevníkom tento rok privezieme stánok, našich konzultantov a vlastnú minikonferenciu. Prečítajte si, na čo všetko sa môžete tešiť 30. januára na výstavisku v pražských Letňanoch.

Reshoper vám uľahčí online podnikanie

Tento rok nájdete na Reshoperi opäť spoločnosti ponúkajúce e-shopové riešenia, webdesign, grafiku či programovanie aplikácií. Budete si môcť pohovoriť s ľuďmi z mnohých marketingových agentúr a spoločností vyvíjajúcich marketingové nástroje. Zistíte, ako využiť firmy zaoberajúce sa exportom do zahraničia, logistikou, skladovými systémami a ďalšími užitočnými službami.

Reshoper 2020 zhromaždí mnoho zaujímavých vystavovateľov. Zdroj: www.reshoper.cz/cs/veletrh

Pochopte, do akých odvetví v e-commerce sa oplatí investovať

Tohtoročná konferencia na Reshoperi si kladie za cieľ prinútiť účastníkov dlhodobo a strategicky premýšľať nad rozvojom ich internetového obchodovania. Osem odborných prednášok českých rečníkov bude postavených na unikátnych dátach, výskumoch a analýzach vytvorených práve pre Reshoper. Tešiť sa môžete na detailnú analýzu Instagramových účtov slovenských e-shopov či na nové dáta celého trhu z pohľadu SEO a dáta e-shopov z prebehnutých vianočných kampaní.

Mergado a jeho aplikácia odprezentujú vlastné minikonferencie

Okrem konzultácií na našich stánkoch budeme organizovať aj minikonferencie, a to na tému Automatizácia v e-commerce. Špecialisti z Mergada a z aplikácií Bidding Fox a Feed Image Editor vám v dvoch blokoch (pred obedom a po obede) predstavia aktuálne možnosti, ktoré ponúkajú ich nástroje.

Témy minikonferencie:

  • Odhaľte chyby vo feede s bezplatným auditom - Luděk Volejník (Mergado)
  • Konkurencia pod drobnohľadom – Jirka Guňka (Bidding Fox)
  • Najčastejšie chyby produktových obrázkov a ako na ne – Marek Daňko (Feed Image Editor)
  • Predstavujeme vám Mergado Pack – Petr Mindl (Mergado)
Špecialisti z Mergada, Bidding Foxu a Feed Image Editoru vám predstavia aktuálne možnosti ich nástrojov.

Prídite rozvinúť kvalitu vašich e-shopov na Reshoper. Inšpirácia tu na vás bude číhať na každom rohu. Okrem klasických stánkov či prednášok vám bude k dispozícii aj bezplatná poradenská zóna. Ešte nemáte lístok? Kúpte si ho tu.

 

Mohlo by vás zaujímať:

MergadoFest19 sa vydal po cestách budúcnosti e-commerce

Atmosféra včerajšieho MergadoFestu sa nám do týchto riadkov nepodarí preniesť na sto percent. Aj tak sa vám pokúsime čo najviac priblížiť, ako podľa nás MergadoFest vyzeral. Áno, nemáme odstup. Ale napriek tomu chceme povedať, že to bol perfektný deň, plný nových informácií, networkingu a vzájomnej inšpirácie, za ktorý všetkým zúčastneným ďakujeme.

20.09.2019
Ecommerce Warsaw Expo prinieslo podrobný náhľad do poľskej e-commerce

Varšavské Ecommerce Expo je najväčšia marketingová udalosť v strednej Európe. Marketérom a e-shopárom z Poľska i okolia ponúka mnoho aktuálnych informácií a inšpirácie, ako zlepšiť ich služby. Tento rok sa prvýkrát tím Mergada a aplikácie Feed Image Editor vydal spoznať miestne prostredie a ukázať, že ich kvality ocení aj poľská e-commerce scéna.

24.10.2019
Shopcamp si drží úroveň kvalitnej konferencie

Obuj sa do toho. Tak znel slogan na uvítacích ponožkách, ktorými boli obdarovaný účastníci pri príchode na tohtoročný Shopcamp. Ďalší skvelý ročník obľúbenej konferencie tak priniesol nielen nadšenie e-shopárov či odborníkov z e-commerce ale aj jedinečnú atmosféru.

17.09.2019

Pridať nový komentár