Zvýšte úspešnosť e-shopu vďaka GLAMI TOP už aj na Slovensku

Projekt GLAMI TOP bol s príchodom marca spustený pre slovenský trh. Zákazníci a e-shopári odteraz získavajú novú možnosť hodnotenia spokojnosti s nákupom či značkou. Slovensko sa tým zaradilo medzi krajiny, ktoré môžu využívať výhodu recenzií na GLAMI.

Majte náskok oproti konkurencii

Očakávaná funkcia na GLAMI dorazila po Česku už aj na slovenský špecializovaný porovnávač módy a doplnkov. Okrem zvýšenej viditeľnosti značky a lepšej pozícii produktov prinesie novinka aj vyššiu návratnosť nakupujúcich na e-shop. Najlepší obchodníci budú mať navyše možnosť získať odznak TOP na GLAMI i na vlastnom webe.

Zapojenie do projektu je rýchle a pozostáva z dvoch krokov:

  • V e-shope si nastavte zber súhlasu zákazníkov so službou nahraním jednoduchého javascriptového kódu na stránku s potvrdením objednávky. Druhou možnosťou je nahrať predpripravenú šablónu v Google Tag Manager.

  • Pomocou nastavenia DNS služby následne zaistíte, aby dotazník na spätnú väzbu nespadol do spamu.

V partnerskej administrácii najdete implementačný návod.

Ako vyzerajú produkty s ocenením GLAMI TOP. Zdroj: glami.cz

Máte e-shop postavený ma platforme OpenCart? Náš bezplatný modul Mergado Pack vám pomôže s jednoduchou implementáciou GLAMI TOP.

 

GLAMI TOP ponúka priestor aj pre zahraničné značky, ktoré sa chcú ukázať aj slovenským zákazníkom. Mergado vie prevádzať mnoho formátov feedov. Vďaka nemu tak vašu domácu i zahraničnú inzerciu povediete automaticky a z jedného miesta. Vyskúšajte ho na 30 dní zadarmo.

 

Mergado Pack pluginy sťahujte tu⬇

Mohlo by vás zaujímať:

Mergado Pack pre OpenCart ponúka ponovom implementáciu merania konverzií pre Sklik a Zboží.cz

Nedávny release Mergado Packu pre OpenCart priniesol opäť mnoho noviniek, s ktorými zlepšíte chod vášho e-shopu pred hlavnou sezónou roka. Pridanou funkciou je implementácia merania konverzií pre Sklik a Zboží.cz či pripojený retargeting. Poďme si ukázať, ako ich s pomocou Packu jednoducho nastavíte.

24.09.2020
Získajte s Mergado Packom widget Heureka Overené zákazníkmi pre Opencart

Privítajte novú verziu Mergado Pack v1.6 modulu pre OpenCart platformy. Obchodníkom, ktorí majú e-shop postavený na platforme Opencart 3+, prináša možnosť doplniť widget Heureka Overené zákazníkmi a vylepšené meranie konverzií. Ukážeme si, v čom spočíva pridaná funkcia do modulu.

23.07.2020
Pricing Fox rozbieha nové funkcie i špeciálnu akciu na júl

Appka Pricing Fox sa s príchodom prázdnin posunula o kus vpred vďaka balíku nových funkcionalít pre efektívnejšie cenotvorbu. Ak s e-shopom práve začínate riešiť preceňovanie produktov, poteší vás aj jej výhodná ponuka. Prečítajte si, čo všetko vám prinesie leto s lišiakom.

13.07.2020

Komentáre

Kdopak spočítá celkový počet dotazníků, který může jedna objednávka přinést do e-mailové schránky zákazníka? Čtyři? Nebo to některý z reklamních systémů v mezičase vzdal?

Michal Janík (admin)/piatok, 13. marec 2020 - 7:06

Pridať nový komentár