Zvýšte úspešnosť e-shopu vďaka GLAMI TOP už aj na Slovensku

Projekt GLAMI TOP bol s príchodom marca spustený pre slovenský trh. Zákazníci a e-shopári odteraz získavajú novú možnosť hodnotenia spokojnosti s nákupom či značkou. Slovensko sa tým zaradilo medzi krajiny, ktoré môžu využívať výhodu recenzií na GLAMI.

Majte náskok oproti konkurencii

Očakávaná funkcia na GLAMI dorazila po Česku už aj na slovenský špecializovaný porovnávač módy a doplnkov. Okrem zvýšenej viditeľnosti značky a lepšej pozícii produktov prinesie novinka aj vyššiu návratnosť nakupujúcich na e-shop. Najlepší obchodníci budú mať navyše možnosť získať odznak TOP na GLAMI i na vlastnom webe.

Zapojenie do projektu je rýchle a pozostáva z dvoch krokov:

  • V e-shope si nastavte zber súhlasu zákazníkov so službou nahraním jednoduchého javascriptového kódu na stránku s potvrdením objednávky. Druhou možnosťou je nahrať predpripravenú šablónu v Google Tag Manager.

  • Pomocou nastavenia DNS služby následne zaistíte, aby dotazník na spätnú väzbu nespadol do spamu.

V partnerskej administrácii najdete implementačný návod.

Ako vyzerajú produkty s ocenením GLAMI TOP. Zdroj: glami.cz

Máte e-shop postavený ma platforme OpenCart? Náš bezplatný modul Mergado Pack vám pomôže s jednoduchou implementáciou GLAMI TOP.

 

GLAMI TOP ponúka priestor aj pre zahraničné značky, ktoré sa chcú ukázať aj slovenským zákazníkom. Mergado vie prevádzať mnoho formátov feedov. Vďaka nemu tak vašu domácu i zahraničnú inzerciu povediete automaticky a z jedného miesta. Vyskúšajte ho na 30 dní zadarmo.

 

Mergado Pack pluginy sťahujte tu⬇

Mohlo by vás zaujímať:

Čo priniesol rok 2020 v Mergade

Ako zvládlo Mergado náročné výzvy roku 2020? Pozreli sme na posledných dvanásť mesiacov a zhrnuli všetko, čo sa nám podarilo spoločne dosiahnuť. Mrknite sa na prehľad dôležitých momentov, tohtoročných noviniek a splnených cieľov.

17.12.2020
Vylepšite e-shopy na WooCommerce a PrestaShope s novinkami v Mergado Packu

V uplynulých týždňoch sme vydali verzie 2.4 pre platformy WooCommerce a PrestaShop. Upravujú množstvo funkcií pre widget Heureka Overené zákazníkmi či možnosť automatického zasielania refundácií do Google Analytics.

24.11.2020
Crony otvárajú dvere lepšej automatizácii

Vlastníte e-shop alebo ich niekoľko spravujete? Pri svojej práci ste sa určite stretli s Cronom – službou, ktorá stráži pravidelné spúšťanie úloh na hostingu webu. Jeho používanie vám zabezpečí automatické generovanie XML feedu a v nasledujúcich riadkoch vám priblížime, prečo sa bez neho nezaobídete pri exporte z Mergado Packu.

21.10.2020

Komentáre

Kdopak spočítá celkový počet dotazníků, který může jedna objednávka přinést do e-mailové schránky zákazníka? Čtyři? Nebo to některý z reklamních systémů v mezičase vzdal?

Michal Janík (admin)/piatok, 13. marec 2020 - 7:06

Pridať nový komentár