Zvýšte úspešnosť e-shopu vďaka GLAMI TOP už aj na Slovensku

Projekt GLAMI TOP bol s príchodom marca spustený pre slovenský trh. Zákazníci a e-shopári odteraz získavajú novú možnosť hodnotenia spokojnosti s nákupom či značkou. Slovensko sa tým zaradilo medzi krajiny, ktoré môžu využívať výhodu recenzií na GLAMI.

Majte náskok oproti konkurencii

Očakávaná funkcia na GLAMI dorazila po Česku už aj na slovenský špecializovaný porovnávač módy a doplnkov. Okrem zvýšenej viditeľnosti značky a lepšej pozícii produktov prinesie novinka aj vyššiu návratnosť nakupujúcich na e-shop. Najlepší obchodníci budú mať navyše možnosť získať odznak TOP na GLAMI i na vlastnom webe.

Zapojenie do projektu je rýchle a pozostáva z dvoch krokov:

  • V e-shope si nastavte zber súhlasu zákazníkov so službou nahraním jednoduchého javascriptového kódu na stránku s potvrdením objednávky. Druhou možnosťou je nahrať predpripravenú šablónu v Google Tag Manager.

  • Pomocou nastavenia DNS služby následne zaistíte, aby dotazník na spätnú väzbu nespadol do spamu.

V partnerskej administrácii najdete implementačný návod.

Ako vyzerajú produkty s ocenením GLAMI TOP. Zdroj: glami.cz

Máte e-shop postavený ma platforme OpenCart? Náš bezplatný modul Mergado Pack vám pomôže s jednoduchou implementáciou GLAMI TOP.

 

GLAMI TOP ponúka priestor aj pre zahraničné značky, ktoré sa chcú ukázať aj slovenským zákazníkom. Mergado vie prevádzať mnoho formátov feedov. Vďaka nemu tak vašu domácu i zahraničnú inzerciu povediete automaticky a z jedného miesta. Vyskúšajte ho na 30 dní zadarmo.

 

Mergado Pack pluginy sťahujte tu⬇

Mohlo by vás zaujímať:

Mergado Pack: Ako pridať kódy produktov do vášho WooCommerce e-shopu?

Plugin Mergado Pack sa opäť hlási o pozornosť s novinkami, ktoré priniesol užívateľom posledný release. Okrem zaujímavých vylepšení sa v tomto článku zameriame na novú možnosť pridávať EAN kódy v produktovom feede.

27.05.2021
Ovládnite dynamický remarketing Google Ads s webom bez košíku. Pomocou Mergado Packu a Google Web Designeru

V sektore mimo e-shopy vyžaduje nastavenie dynamického remarketingu technické úpravy webu, prípravu vlastného feedu a tiež dynamického banneru, ktorý bude informácie z pripraveného feedu zobrazovať. Ako to celé pripraviť, sa dozviete v článku PPC specialistky Hany Kobzové.

20.04.2021
Ako optimalizovať e-shop na Woocommerce pre lepšiu rýchlosť

Ponúknite vašim zákazníkom rýchly a dobre fungujúci e-shop. Ak je váš online obchod postavený na platforme WooCommerce, máme pre vás konkrétne rady pre jeho optimalizáciu na lepší výkon. Spolu s Tomášom Lešňovským z firmy Adalo prejdeme v ďalšom podcaste Mergado To Go všetky kroky, ako zabezpečiť spoľahlivú stránku pre nakupujúcich i jej správcov.

08.04.2021

Komentáre

Kdopak spočítá celkový počet dotazníků, který může jedna objednávka přinést do e-mailové schránky zákazníka? Čtyři? Nebo to některý z reklamních systémů v mezičase vzdal?

Michal Janík (admin)/piatok, 13. marec 2020 - 7:06

Pridať nový komentár