Prečo je potrebné k registrácii do Mergada toľko osobných informácií, a prečo sa toho netreba báť

Ako fungujú v Mergade užívateľské účty

Podobne ako napríklad v Google. Užívateľ sa zaregistruje. Následne môže vytvárať e-shopy a exporty alebo k ním dostávať prístup od iných užívateľov. Platí sa za e-shopy. Užívateľské účty sú teda vždy zadarmo.

Prečo treba vyplniť toľko informácií

Pretože tieto informácie by sme mohli raz potrebovať. Napríklad na vystavenie faktúry za odobrané služby alebo aby sme Vám poslali upozornenie. Mergado neposiela hlúposti - keď Vám chce niečo poslať, tak je to isto dôležité, a tým je napríklad upozornenie, že Vám práve nefunguje e-shop.

Prečo sa Mergada netreba báť

  • Pretože ho tvorí tým ľudí z Brna - živí ľudia z mäsa a kostí, na ktorých sa vzťahujú zákony. Keď budú robiť zlobu, dáte ich na súd, a to oveľa ľahšie než subjekty ako Google, MailChimp, NSA atď.
  • Pretože e-mailové newslettery majú vždy odkazy pre definitívne odhlásenie.
  • Pretože podpora Mergada sa vždy snaží dohodnúť. Keď Vám napríklad pošle faktúru, s ktorou nesúhlasíte, jednoducho jej odpovedzte e-mailom. Bude to s Vami riešiť.

Prosba na záver

Vkladajte prosím informácie pravdivo. Častým problémom býva, že sa zákazník čuduje, prečo mu nechodia faktúry a jeho e-shop je preto vypnutý. My potom ale zistíme, že uviedol ako kontaktný e-mail niečo ako „MOJESHOP-spamiky @ zoznam.sk“. A kto vie, či si zo Zoznamu nastavil presmerovanie do svojej e-mailovej schránky, ktorú skutočne číta.

Zpět do registrácie Mergada >>

 

Pridať nový komentár