Júlové novinky z Mergada

Slníte sa niekde pri vode, alebo pracujete z pohodlia klimatizovanej kancelárie? My sme ani v tomto letnom období nezaháľali a prinášame vám užitočné vylepšenia, ktoré zjednodušia vašu prácu v Mergade.

Vlastné formáty

Nedávno sme vám predstavili custom formát, ktorý si môžete v Mergade pripraviť na pár kliknutí a upraviť tak hocijaký feed podľa vašej potreby. Teraz prichádzame s vylepšením. Vlastný formát si už môžete vybrať na vstupe aj výstupe. To znamená že napr. z feedu Heureky vytvoríte vlastný custom formát.

Vytváranie nových premenných

Vytváranie nových premenných nebolo nikdy jednoduchšie. Pre príjemnejšiu prácu sme vylepšili formulár, ktorý používate pri vytváraní premenných, či regulárnych výrazov. Formulár je o niečo krajší, čo poviete?

Nové typy výberu

Po novom môžete vytvárať výbery na základe výrazu „obsahuje text“ a „neobsahuje text“. Ak používate rozšírené hľadanie, je potrebné zadať anglický ekvivalent „CONTAINS“ alebo „NOT CONTAINS“.

Plánovaná údržba a Shopalike.sk

Aby vám neunikla plánovaná údržba v Mergade a kedy sa očakáva malý výpadok, upozorníme vás naň v Mergade. Hlášku si jednoducho skryjete, aby vám nezavadzala v práci, no zároveň vám priamo v appke bude bežať odpočítavanie do najbližšieho výpadku. A malé vylepšenie na záver. Shopalike.sk sme doplnili o element SHIPPING_COST_EUR.

 

Nechcete, aby vám unikli novinky z Mergada, či ecommerce sveta? Hľadáte inšpiráciu, tipy a návody k práci? Potom sledujte Mergado TV!

Pridať nový komentár