MastersGate Digital Summit pomohol posunúť marketingové know how

V poslednom májovom týždni sme sa vydali do Bratislavy načerpať informácie o novinkách z e-commerce. A neprišli sme len dostávať, ale aj dávať – na MastersGate 2019 porozprávali aj náš Luděk a Jirka z Bidding Fox.

Bratislava: nie len hokej, ale tiež veľká e-commerce scéna

V týždňoch predchádzajúcich MastersGate 2019 sa Bratislava predstavila ako hostiteľ MS v hokeji. Dlhodobo – čo konferencia a jej sprievodný program potvrdili – je tiež základňou slovenskej e-commerce. O tom sme sa presvedčili už 28. 5. na hodnotení e-shopov v rámci E-Hubhub Day, ktorý predstavil veľa ctižiadostivých a dobre zvládnutých projektov.

Zdroj: facebook.com/mastersgate.mastersgate

Summit MastersGate 2019 privítal miestnych i zahraničných speakrov

Svoj cieľ- prepojiť majiteľov a prevádzkovateľov e-shopov s marketérmi, konzultantmi a e-commerce nadšencami – MastersGate 2019 dodržal. V budove Slovenskej sporiteľne to od rána vrelo zaujímavými prednáškami a niekoľko stovkami ľudí z e-commerce. Medzi nimi sme mohli zahliadnuť kapacity zo sveta online marketingu, známe tváre z e-shopov i mnoho ďalších, ktorí prišli nazbierať inšpiráciu pre svoje projekty.

Zdroj: facebook.com/mastersgate.mastersgate

Aktuálna know how a príspevok Mergada a Bidding Fox

E-commerce udalosti pravidelne navštevujeme. Preto už vieme poznať, ktorá akcia má svoj program skutočne nabitý. MastersGate 2019 patrila medzi ne. Ak ste chceli vedieť, ako ísť v súčasnosti v e-commerce s dobou, mnoho prednášok vám pomohlo urobiť si väčší rozhľad. Na hlavnom pódiu nás napr. zaujala výživná prednáška Michala Pastiera z reklamnej agentúry Zaraguza, ktorý popísal dôležitosť budovania značky a dlhodobých cieľov pre doručenie požadovaného výkonu.

Pri tzv. round tables, mali poobede svoj blok tiež náš Luděk Volejník a Jirka Guňka. Slovenským kolegom pomohli ujasniť si názor na zautomatizovanie procesov, ktoré pomôžu e-shopom inzerovať na porovnávačoch tovaru.

Zdroj: facebook.com/mastersgate.mastersgate

Ďakujeme agentúre Ui42 za zorganizovanie výnimočnej konferencie, ktorej budúceho ročníka sa radi opäť zúčastníme. V jej priebehu sme opäť získali niekoľko zaujímavých rozhovorov, ktoré čoskoro zverejníme na Mergado TV.

Ak sa už nemôžete dočkať a chcete si pri práci pustiť zaujímavý rozhovor s niektorou z osobností (nie len) slovenskej e-commerce, vyberte si z aktuálnej ponuky Mergado TV, či nášho podcastu MergadoToGo.

 

Mohlo by vás zaujímať:

PROBIDDING 2019 priniesol veľa inšpirácie

Vo štvrtok 16. 5. sme sa zúčastnili prvej konferencie o biddingu v ČR. Organizoval ju nástroj Bidding Fox, ktorého tým má s automatizovaným biddingom široké skúsenosti. Aby si e-shopari a marketéri urobili prehľad o možnostiach biddovacích stratégií, pozvali šesť odborníkov, ktoré predstavili svoje poznatky.

20.05.2019
Mergado + Bidding MeetUp predstavil poriadnu dávku noviniek

Na konci apríla sme v Prahe organizovali stretnutie, ktoré predstaví užitočné novinky a prepojí ľudí z e-commerce branže. V troch vstupoch sa s nami o zaujímavosti podelili Michal Trousil, Jiří Guňka a Pavel Rusinský. Pozrite sa na záznamy ich prednášok

03.05.2019

Pridať nový komentár