Pustite si rozhovory z MastersGate 19

Na summite MastersGate sme sa stretli s niekoľkými významnými osobnosťami slovenskej e-commerce, s ktorými sme urobili zaujímavé rozhovory pre Mergado TV. Aby vám neutiekli žiadne informácie, nájdete ich všetky pekne pohromade vďaka tomuto článku.

MASTERSGATE 19 – Rozhovor s Martinom Krupom, UI42

Na konferencii v rámci summitu MastersGate 19 sme si na pár slov sadli s jedným z organizátorov – zakladateľom a riaditeľom agentúry UI42, Martinom Krupom.

Zaujímali sme sa o činnosť jeho agentúry aj o okolnostiach vzniku summitu MastersGate. Veľmi súhlasíme s tým, že takýchto udalostí, ktoré sú výborným ekosystémom pre networking, zisk kontaktov a know how, by malo pribúdať. Chcete vedieť, ako Martin vníma e-commerce na Slovensku? Alebo ako sa v UI42 venujú expanzii? Pustite si rozhovor.

Audiozáznam videa si pustite na našom podcaste MergadoToGo:

 

MASTERSGATE 19 – Rozhovor s Jaroslavom Chrapkom, Dedoles

E-shop Dedoles je úspešný obchod, ktorý dokazuje, že vedľa biznisu sa môžu predajcovia zaujímať aj o životné prostredie – a naviac im to môže vychádzať. Na summite MastersGate sme sa stretli s jeho CEO, Jaroslavom Chrapkom.

Rozprávali sme sa o tom, ako prišiel na myšlienku predávať udržateľný tovar? Ako sa Dedoles vyrovnáva so svojim rýchlym rastom a aké sú úskalia financovania jeho chodu? Vypočujte si, čo o svojom projekte hovorí zakladateľ jedného z najvýraznejších e-shopov na Slovensku.

Audiozáznam videa si pustite na našom podcaste MergadoToGo:

 

MASTERSGATE 19 – Rozhovor s Daliborom Cimanom, GymBeam

Treťou osobnosťou, ktorú sme si na summite MastersGate vybrali pre rozhovor, bol Dalibor Cicman – zakladateľ a riaditeľ e-shopu GymBeam.

Zaujímalo nás, čo stalo za myšlienkou vzniku e-shopu, ktorý ponúka proteíny a doplnky výživy pre športovcov? Aké sú hodnoty takejto firmy a ako vytvára dobré prostredie pre svojich zamestnancov? Pustite si rozhovor, ktorého dôležitou súčasťou tiež bola otázka, ako ide biznis dokopy so spoločenskou zodpovednosťou?

Zaujímajú vás ďalšie odborné názory? Ďalšie video-rozhovory s najrôznejšími odborníkmi slovenského i zahraničného online marketingu, medzi ktoré patria osobnosti e-commerce, dlhodobí užívatelia Mergada, či naši vývojári, nájdete na Mergado TV alebo na našom YouTube kanále.

 

Mohlo by vás zaujímať:

PROBIDDING 2019 – Rozhovor s Milanem Šmídem, Zásielkovňa

Ďalšia známa tvár, s ktorou sme sa stretli na konferencii PROBIDDING 2019, bol Milan Šmíd. Milan sa nedávno stal marketingovým riaditeľom skupiny Packeta, ktorá vlastní českú jednotku cez logistiku – Zásielkovňu.

30.05.2019
PROBIDDING 2019 – Rozhovor s Luciou Hvězdovou, Zboží.cz

Na konferencii PROBIDDING 2019 sme sa stretli s Luciou Hvězdovou, ktorá pracuje ako špecialista pre správu kampaní na Zboží.cz. Lucia sa vo svojej práci stará tiež o biddovacie nástroje – preto nás zaujímalo, ako sa k nim na Zboží stavajú, aké z nástrojov tu fungujú a ktoré odporúčajú svojim užívateľom

23.05.2019
PROBIDDING 2019 – Rozhovor s Lídou Svitálkovou, Optimio

Na konferencii PROBIDDING 2019 sme vyspovedali tiež PPC špecialistu z agentúry Optimio, Lídu Svitálkovou. Na svojej prednáške hovorila o dôležitosti auditov na Herueke a Zboží.cz. Toto téma sme v rozhovore ešte rozviedli.

06.06.2019

Pridať nový komentár