Ako na štatistiky a konkurenciu predstavil bratislavský MeetUp

Prvý Mergado + Bidding meetup máme za sebou. V príjemnom prostredí Kafe Lampy sa stretli slovenskí marketéri, ktorí si prišli vypočuť štyri krátke prednášky. Dozvedeli sa novinky z Mergada, ako sledovať konkurenciu pomocou Bidding Fox, či ako využiť štatistiky od Heureky.

Mergado je známe tým, že sa rado stretáva so svojimi užívateľmi. A keďže v marci organizujeme Winter MergadoFest v Brne, rozhodli sme sa vo februári urobiť meetup v Bratislave. Naše pozvanie prijali Libor Toporcer z agentúry Invelity, Honza Herbrich z Heureky, Jirka Guňka z Bidding Fox a domáce farby hájil Pavel Rusinský.

O čom boli prednášky

Pavel za Mergado predstavil novinky z posledných releasov a na čo sa môžete tešiť v najbližších mesiacoch.

V agentúre Invelity k svojej každodennej práci používajú Mergado. Preto si Libor pripravil prednášku na tému, ako efektívne pracovať s Mergadom.

Honza predstavil čerstvé novinky zo štatistík Heureky. Tie vám pomôžu s vašim sortimentom na tomto vyhľadávači tovaru.

Bidding Fox už nie je iba o biddovaní. V aplikácii nájdete rôzne reporty, ktoré vám pomôžu vybrať správnu stratégiu. Dôležité je vedieť, čo robí vaša konkurencia a presne o tom bola Jirkova prezentácia.

 
A ako to na meetupe vyzeralo? Tu je pár fotiek.

Mohlo by Vás zaujímať:

MergadoFest tento rok príde aj v zime

Rozhodli sme sa, že tento rok neusporiadame iba jeden MergadoFest. K hlavnej udalosti prebiehajúcej pravidelne na jeseň, pridáme v marci aj jej zimnú edíciu. Prvý Winter MergadoFest sa bude konať 19. marca v Brne a venovať téme Expanzia do zahraničia.

22.01.2020
Reshoper 20 - Od malého e-shopu k najväčšej e-commerce udalosti v ČR, Eva Knirschová / Reshoper

Na Reshoperi 2020 sme si opäť našli čas porozprávať sa s niekoľkými e-commerce osobnosťami. Ako prvá pred našu kameru prišla organizátorka veľtrhu, Eva Knirschová. Zaujíma vás, aké boli začiatky najväčšej e-shopárskej udalosti v Česku a kam sa projekt za tri roky vyvinul? Pustite si tento rozhovor.

06.02.2020
Ako pracovať na predvianočných a povianočných kampaniach - Libor Toporcer, Invelity

Do štúdia MergadoTV sme si nedávno pozvali Libora Toporcera. Pracuje vo zvolenskej agentúre Invelity ako kampaňový stratég. Niekoľko rokov sa venuje nastavovaniu stredne veľkých a veľkých e-shopov nielen na Slovensku.

05.12.2019

Pridať nový komentár