Služby našepkávača v Mergade sú stávka na istotu

Článok uverejnený 18.12.2019

Uľahčite si správu inzercie a nastavujte správne kategórie pomocou implementovaných stromov produktov. Tie sú k dipozícii pre mnohé porovnávače tovaru a každý z nich má vlastnú štruktúru. Nestrácajte sa v nich a zistite, ktoré všetky Mergado našepkáva.

Ako ľahko skrotíte kategórie produktov

Pomerne veľké množstvo porovnávačov už využíva stromy kategórií, aktualizované vlastné štruktúry, ktoré pomáhajú e-shopom zaraďovať produkty do ponuky na vyhľadávačoch tovaru. Mergado si s nastavením kategórií hravo poradí aj vďaka našepkávačom. Ich hlavnou výhodou je hlavne úspora času, ktorú by ste vložili do ich pracného a ručného zaraďovania.

Pri našepkávačoch je dôležité sledovať rady, ktoré ponúkajú a dostupné formáty či ich jazykové verzie. Tie vám teraz kompletne prinášame v prehľadnej tabuľke.

Stromy kategórií, ktoré Mergado našepkáva

Pri práci s produktami a ich kategóriami vám pomôže element CATEGORYTEXT ( alebo aj CATEGORY, GOOGLE_PRODUCT_CATEGORY) a pravidlá Hromadne premenovať kategórie, Hromadne prepísať podľa hodnôt alebo Hromadne prepísať podľa výberu.

Rýchla cesta k ušetreniu času s dohľadávaním výrazov vedie cez našepkávače. Neriskujte s nezaradením feedu do ponuky porovnávačov a nastavte si pomocou Mergada správne kategórie. Ak si neviete rady s ďalším nastavením elementov či pravidiel, využite naše šikovné videonápovedy.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Zachovajte hodnoty v elementoch podľa potreby s pravidlom Import dátového súboru

Naša podpora pomáha denne s nastavením Mergada e-shopárom, ale aj agentúram, ktoré riadia inzerciu veľkým klientom. Pred časom sme dostali zaujímavý dotaz, ako zachovať cenu vo výstupnom feede veľkoobchodníka, aj keď sa v priebehu roka mení jej výška v rámci nastavovania zľavových akcií pri jednotlivých maloodberateľov.

17.12.2019
Pochopte detailne správanie zákazníkov pomocou nástroja Samba.ai

Chcete pro e-shop vytvořit funkční cross-channel marketingové kampaně, ale nevíte, kde začít? Odrazuje vás při tvorbě takových strategií délka testování, cena práce a další překážky? Využijte služby nástroje Samba.ai.

27.11.2019
Dostaňte čo najviac z povianočného predaja

Nevenujte pozornosť predaju len do Vianoc. Čím ďalej viac ľudí si necháva nákup - pokojne aj drahšieho - tovaru na povianočné zľavy. Pripravte sa dôkladne na výpredaje v tomto období. Ak sa nad povianočnými stratégiami zamyslíte správne, prinesú vášmu e-shopu ďalší zisk.

10.12.2019

Pridať nový komentár