CATEGORYTEXT

CATEGORYTEXT je element XML pre Heureku alebo aj ďalšie vyhľadávače tovaru v SR aj ČR. Jedná sa o textový popis tovaru. Je vhodné, aby bol primerane dlhý a obsahoval atraktívny text pre koncových zákazníkov.
 

Služby našepkávača v Mergade sú stávka na istotu

Uľahčite si správu inzercie a nastavujte správne kategórie pomocou implementovaných stromov produktov. Tie sú k dipozícii pre mnohé porovnávače tovaru a každý z nich má vlastnú štruktúru. Nestrácajte sa v nich a zistite, ktoré všetky Mergado našepkáva.

18.12.2019
Zaraďujte tovar na FAVI podľa nového stromu kategórií

Porovnávač nábytku FAVI predstavil vlastný strom kategórií. S jeho pomocou lepšie zaradíte produkty do kategórií. Ak budete do FAVI posielať správne kategórie, odstránite tým riziko, že váš tovar nebude zaradení do jeho ponuky.

21.05.2019
Urobte z párovania na Heureke hračku

Párovanie je jeden z hlavných úkonov, ktoré na porovnávačoch vykonávame, aby bol nami inzerovaný tovar vidieť. Dnes si popíšeme aktuálny spôsob párovania čo najviac produktov, ktoré na Heureke inzerujete a ako vám s tým pomôže Mergado.

11.02.2019
Ako s Mergadom nastaviť správne kategórie podľa požiadavkov porovnávačov

Zaraďovanie produktov do správnych kategórií stojí dosť času. Premýšľali ste niekedy, ako si toto nastavenie uľahčiť? Zaraďovanie do kategórií môžete ľahko vyriešiť pomocou Mergada. Poďme si povedať, ako na to.

14.05.2018
Našepkáme vám to: Možnosti nápovedy v Mergade

Mergado ste si zapli len nedávno. Už v ňom zvládate základné úpravy. Ale čím hlbšie prenikáte, tým viac stretávate miesta, s ktorých nastavením budete potrebovať poradiť. Presne na to je tu náš vychytaný našepkávač.

04.05.2018