Poučte sa z cudzích failov s rozhovormi z Nekonferecie 19

Na tohtoročnej Nekonferencii sa s nami niekoľko marketingových špecialistov podelilo o svoje faily. Tieto neúspechy sa stali cenným zdrojom informácií nie len pre nich, ale aj pre návštevníkov Nekonferencie. V rozhovoroch pre Mergado TV sme témy ich prednášok ešte rozviedli. Aby ste ich nemuseli nikde hľadať, dnes vám ich súhrnne prinášame v jednom článku.

Nekonferecia 19 – Rozhovor s Janem Kotkem, Heureka

Tohtoročnej Nekonferencie sa ako spíker zúčastnil Honza Kotek z Heureky. Prednášal o ďalšom dôležitom zdroji dát, ktorým je spätná väzba užívateľov. Nás zaujímalo, ako na Heureke proces zbierania feedbacku prebiehal. Dopadlo všetko podľa očakávaní? A čo je podľa Honzy vízia spokojného e-shopu, s ktorou Heureka pracuje? Pustite si rozhovor, v ktorom vám poodhalíme niektoré z nových plánov Heureky.

Audiozáznam videa si pustite na našom podcaste MergadoToGo:

 

Nekonferencia 19 – Rozhovor s Veronikou Brindzovou

Tohtoročná Nekonferencia sa venovala témam failov a toho, ako nám pomáhajú sa zlepšovať. Svoj vstup tu mala tiež Veronika Brindzová, ktorá sa špecializuje na správu PPC kampaní.

Aký bol jej najväčší fail a ako sa tieto faily komunikujú s klientmi? Prečo neodporúča spúšťať kampane v piatok a na čo by ste si pri spustení kampaní mali dať pozor? Pustite si rozhovor, v ktorom mimo iné pochopíte, prečo sa vždy hodia automatické pravidlá a checklisty.

Pustite si ďalšie rozhovory – na Mergado TV nájdete veľa zaujímavých interview s odborníkmi na rôzne témy nie len slovenskej ecommerce.

 

Mohlo by vás zaujímať:

 

PROBIDDING 2019 – Rozhovory s Šárkou Cihlovou (Red Media) a Jirkom Drážnym (PRIA SYSTEM)

Na konferencii PROBIDDING 2019 sme pozbierali pekný kus video-materiálu. Aby ste nemuseli na zatiaľ nezverejnené rozhovory čakať, prinášame vám rovno dva naraz.

10.06.2019
PROBIDDING 2019 – Rozhovor s Luciou Hvězdovou, Zboží.cz

Na konferencii PROBIDDING 2019 sme sa stretli s Luciou Hvězdovou, ktorá pracuje ako špecialista pre správu kampaní na Zboží.cz. Lucia sa vo svojej práci stará tiež o biddovacie nástroje – preto nás zaujímalo, ako sa k nim na Zboží stavajú, aké z nástrojov tu fungujú a ktoré odporúčajú svojim užívateľom

23.05.2019
PROBIDDING 2019 – Rozhovor s Milanem Šmídem, Zásielkovňa

Ďalšia známa tvár, s ktorou sme sa stretli na konferencii PROBIDDING 2019, bol Milan Šmíd. Milan sa nedávno stal marketingovým riaditeľom skupiny Packeta, ktorá vlastní českú jednotku cez logistiku – Zásielkovňu.

30.05.2019

Pridať nový komentár