Zmeny v podmienkach používania Mergada

Článok uverejnený 28.11.2017

Máme pre vás upozornenie. Mergado upravuje podmienky používania aplikácie. Platnosť nadobudnú 1.12. 2017. Zmenilo sa pár bodov, pozrite sa ktoré.

Mergado upravuje podmienky používania, aby sa vyjasnili niektoré body jeho používania. Nemusíte sa báť, nie je ich veľa.

Prvé úpravy sa týkajú kategórie Práva a povinnosti. Technické chyby, či námety a pripomienky k fungovaniu aplikácie Mergado môžete posielať emailom tu. Alebo napísať na stránky českého alebo anglického fóra.

Prevádzkovateľ berie na vedomie technické chyby, pokiaľ ich užívateľ nahlási obratom, po tom čo nastanú. Najneskôr však do 14 dní, od vtedy, kedy sa stali.

Nové podmienky tiež upozorňujú užívateľa, že vložené informácie môžu byť poskytnuté tretím stranám – vývojárom aplikácií v Mergado Store. Informácie o aplikáciách nájdete tu.

Posledná zmena sa týka predĺženia fakturačného obdobia po dohode na 3, 6 alebo 12 mesiacov. V tomto prípade je cena za používanie aplikácie Mergado splatná dopredu na základe faktúry, ktorú zašle poskytovateľ užívateľovi vždy začiatkom obdobia, v ktorom bude licencia poskytnutá.

Potrebujete podariť? Neváhajte nás kontaktovať na náš e-mail, či fórum.

Pridať nový komentár