Novinky v Mergade pribúdajú hneď začiatkom roka

Ani v novom roku nezaháľame a prinášame vám par vylepšení. Pridali sme pre vás pozastavenie pregenerovania feedu, či dva nové formáty. Poďme sa spolu na naše novinky pozrieť.

Nie všetky zmeny v Mergade sú vidieť hneď na prvý pohľad. Predstavíme si ale tie, ktoré určite zaznamenáte.

Pregenerovanie feedu

Koniec obavám, že v priebehu práce na nastavení, či optimalizácii feedu dôjde k automatickému pregenerovaniu dát. Už sa nemusíte báť, že sa na výstup z Mergada dostanú čiastočné zmeny, ktoré ešte nemáte finálne pripravené. V Mergade preto pribudla možnosť pozastaviť si automatické pregenerovanie feedu na ľubovoľne dlhú dobu. Môžete si tak urobiť úpravy, ktoré potrebujete a pregenerovanie znovu zapnúť.

Nové formáty

Pribudli nám dva nové formáty a to Bestprice.gr a Ladenzeile.de. Bestprice je grécky vyhľadávač tovaru, kde nájdete elektroniku, oblečenie, i kozmetiku a nábytok. Naozaj široké zastúpenie tovaru. Ladenzeile je nemecký vyhľadávač, ktorý má trochu užšiu škálu, no stále je veľmi rôznorodá. Nájdete tu oblečenie, topánky, doplnky, nábytok a vybavenie potrebné na šport od bicyklov, po lyže a športové oblečenie.

 

Informačná notifikácia

Pre väčšiu bezpečnosť XML súboru pribudla v Mergade nová notifikácia, ktorá vás upozorní na to, že useragent, ktorého Mergado nepozná, stiahol vaše dáta. Notifikácia sa zobrazí v administrácii Mergada. Viac sa dočítate na fóre.

Uloženka a našepkávač

Pridali sme nové výdajne miesto pre Heureku, Uloženku. V Google feedoch pribudlo našepkávanie v dvoch nových jazykoch a to v angličtine a nemčine.

Pridať nový komentár