Export pre Skapiec.pl, ľahšia orientácia vo výsledkoch auditu a ďalšie novinky!

Podpora feedu pre poľský Skapiec.pl

Poľský Skapiec.pl je ďalším porovnávačom, s ktorým vám Mergado pomôže - najnovšie pre neho môžete pri nahrávaní feedu vytvoriť vlastný export. Pomocou tohto porovnávača môžete inzerovať širokú škálu produktov - od elektroniky cez módu až po drogériu alebo doplnky stravy.
Skapiec

Ako založiť export v Mergade?

Pri nahrávaní feedu rozbaľte ďalšie krajiny a pod záložkou Poľsko vyberte požadovaný porovnávač. Zároveň nezabudnite na to, že Mergado zvládne "iba" previesť vaše kategórie do nového formátu, ale lokalizáciu do poľštiny (teda názvy produktov alebo ich popis) musíte zariadiť inak - najlepšie úpravou vstupného feedu vrátane konverzie meny, s ktorou si Mergado neporadí.

Element pri výsledkoch auditu

Na základe vašich hlásení na fóre vylepšili vývojári orientovanie sa vo výsledkoch auditu. Po novom tam okrem popisu chyby nájdete hneď v nadpise aj to, ktorého elementu sa problém týka (nemusíte si tak lámať hlavu, aký je rozdiel medzi dvoma rovnakými chybovými hláškami, ktoré sa týkajú iného elementu).

Filtrovanie pre CSV s históriou

O tom, že si môžete sťahovať históriu práce v Mergade do CSV súboru sme už písali minule. Pred stiahnutím ale môžete teraz vybrať aj filtre, pre ktoré chcete CSV exportovať.

Spätná väzba pre Mergado

Ak by ste sa rozhodli nás opustiť (čo dúfame, že sa nestane) budeme najnovšie každého užívateľa, ktorý maže posledný export posledného zostávajúceho e-shopu prosiť o spätnú väzbu na užívanie Mergada. Vo všetkých ostatných prípadoch je tu na spätnú väzbu naše fórum alebo technická podpora na mergado@mergado.sk.
 
A jedna lahôdka na záver - ak sa vám v minulosti stávalo, že pri zmenšení okna mizlo stránkovanie na karte Produkty počas ich prezerania, potom vedzte, že teraz sa vám to už nestane (kľudne to vyskúšajte!).

Pridať nový komentár