Rozšírený layout, nové formáty, úpravy vo Watchdogu, opäť vylepšené zobrazovanie pravidiel aj výberov a ďalšie

Rozšírený layout stránky aplikácie

Iste ste si všimli, že celý tzv. layout aplikácie, slovensky niečo ako usporiadanie, je širší. Z pôvodných 940px na momentálnych 1140px. Niekto by sa mohol opýtať k čomu je to dobré? To si povieme hneď v ďalšom odstavci.

Pravidlá a počty produktov na ktoré sa vzťahujú

Rovnako ako sme v minulých novinkách predstavili zobrazovanie počtu produktov vo výberoch, prišli narad aj pravidlá. Takže najnovšie pri pravidlách zobrazujeme to na koľko produktov sa pri poslednej aplikácií pravidlo vzťahovalo a navyše je vidieť aj zmena oproti predchádzajúcej aplikácií.

Pravidlá a počty produktov na ktoré sa vzťahujú

Podrobnejšie zobrazenie pri výberoch

Naposledy sme uviedli, že tieto čísla sa zobrazujú len pri menších exportoch. Avšak vďaka šikovnosti našich programátorov sa tieto čísla teraz zobrazujú pri každom exporte.

Nové formáty Glami.fr a nemecký ekvivalent Domodi.de

Keďže bol dopyt z vašej strany o tieto nové formáty, máte ich tu. Ich špecifikácie sú rovnaké. Čo viac k tomu povedať, pokiaľ inzerujete v móde a na spomínaných trhoch určite sa to oplatí vyskúšať.

Zvýraznenie aktívneho výberu

Ďalšie drobné vylepšenie z kategórie UX/UI. Na stránke s výbermi produktov je momentálne aktívny výber viditeľný úplne na vrchu zoznamu na prvom mieste.

Zvýraznenie aktívneho výberu

Heureka Watchdog a úprava elementov PRODUCT a PRODUCTNAME

Watchdog doteraz nemenil obidva elementy zároveň. Momentálne Watchdog zmení obidva elementy na rovnaké a v prípade, že element PRODUCT obsahuje aj rozšírený názov, tak všetko čo je pred ním zmení a rozšírený názov ponechá.

Avatar

Ten kto má v Mergade nastavený avatar, ho najnovšie uvidí aj v zozname oprávnení k danému exportu.Avatary v zozname oprávnení

Celkom vyčerpávajúci zoznam, čo myslíte?  Dajte nám vedieť do fóra alebo priamo sem do komentárov.

Pridať nový komentár