eMAG

Čo je eMAG

eMAG je najväčší marketplace v Rumunsku, ktorý ponúka produkty z kategórií elektronika, kozmetika, športové vybavenie, knihy, hudba, filmy, dom, záhrada a mnohých ďalších. V minulom roku v spolupráci s rumunským reťazcom supermarketov rozbehol vlastný online supermarket. eMAG aktuálne vykazuje medziročný rast o 50%.

Okrem upevenenia domácej pozície eMAGu v minulých rokoch, vkročil úspešne na bulharský a maďarský trh. Pred niekoľkými týždňami svoje služby rozšíril aj do Poľska, keď sa spojil s jedným z najväčších lokálnych e-shopov Agitó.

Ako vám s inzerciou na eMAGU pomôže Mergado?

Mergado je feed marketingový nástroj, pomocou ktorého dokážete hromadne a automatizovane nastavovať inzerciu pre množstvo veľkých porovnávačov tovaru.

  • Mergado ponúka kompletnú podporu eMAG formátu.  
  •        

    Pre všetky domény ponúkame Audit feedu a našepkávame aj automatický strom kategórií.

  • Používate či chcete využívať pre inzerciu na eMAGu niektorú z e-shopových platforiem? Prepojte ich pohodlne s Mergadom pomocou Mergado Packu.

  • Obrázky, ktoré sú na eMAGU kľúčové, hromadne upravíte v appke Feed Image Editor.

 

 

Ako inzerovať na eMAGu?

Akýkoľvek obchodník.

Zdrojom dát sú tradičné importy XML a CSV.

Súbory musia byť uložené na URL adrese.

Odborné články o eMAGu:

Inzertujte na eMAGu

Zahraničná expanzia je v súčasnej e-commerce jedným z najviac rozoberaných tém. Beriete vstup na ďalšie trhy takisto vážne? Spoznajte eMAG - najväčší rumunský marketplace, ktorého pomocou dokážete osloviť aj bulharských, maďarských a poľských zákazníkov.

03.03.2020