Nabava

Čo je Nabava

Vznikla v Chorvátsku v roku 2001. Pôvodne sa jednalo o e-shop s počítačovými komponentmi, ktorý sa s narastajúcou ponukou premenil v "Servis pre porovnávanie cien". Tento najstarší chorvátsky porovnávací portál spustil v roku 2016 mobilnú aplikáciu a zároveň expandoval do Slovinska (Pametno.si) a Srbska (Pametno.rs).

Mesačná návštevnosť Nabavy je 500 tisíc unikátnych návštevníkov, ktorí za mesiac vykonajú 2,6 milióna zhliadnutí stránok. Podľa údajov Similar Webu sa jedná o 98. najnavštevovanejšiu stránku v Chorvátsku. V kategórii Price Comparison in Croatia je na treťom mieste za e-shopom Pevex.hr a konkurenčným porovnávačom Jeftinije.hr.

  • Ak vás zaujímajú formáty inzercie na Nabave , prečítajte si tento článok.
  •  Na našom blogu nájdete aj prehľadného e-commerce sprievodca po Balkáne a Chorvátsku. 

 

Ako vám s inzerciou na Nabave pomôže Mergado?

Mergado je feed marketingový nástroj, pomocou ktorého dokážete hromadne a automatizovane nastavovať inzerciu pre rad veľkých tovarových porovnávačov, vrátane Nabava.net.

Mergado ponúka kompletnú podporu Nabava formátu

  • Pre doménu ponúkame Audit feedu a našepkávame automaticky strom kategórií.
  • Používate či pre inzerciu na Nabave chcete používať niektoré e-shopové platformy? Prepojte ich pohodlne s Mergadom pomocou bezplatného modulu Mergado Pack.
  • Obrázky, ktoré sú na Nabave kľúčové, hromadne upravíte v aplikácii Feed Image Editor..

Ako inzerovať na Nabava.net?

Všechny informace ohledně specifikace feedu pro Nabavu najdete tu.

Zdrojom dát sú tradičné importy XML, CSV, TXT, XLS a XLXS.

Súbory by mali byť uložené na URL adrese.

Odborné články o Nabava.net:

Inzerujte na prvom chorvátskom porovnávači Nabava

Je váš e-shop úspešný na domácom trhu a zvažujete, kam expandovať? Odborníci v posledných rokoch skloňujú chorvátsku e-commerce. A jeden z hlavných porovnávačov, na ktoré by ste sa tu mali rovno zamerať, je Nabava. Poďme si tento najstarší porovnávač v Chorvátsku predstaviť.

21.09.2021