Buďte v obraze. Využite čo najviac z aktuálnych noviniek v Mergade

Príroda sa k životu prebudila iba nedávno. Ale tím Mergada nespí. Vďaka tomu sa nám za posledné týždne nakopilo niekoľko veľkých i malých noviniek. Poďme si urobiť prehľad všetkého nového, čo sa v Mergade udialo.

Nový design

Ešte jednoduchší a intuitívnejší. Taká pre vás teraz bude práca v novom desgine Mergada, ktorý vám týmto s pýchou predstavujeme. Všetko už naplno beží, takže si prácu v ňom môžete začať ohmatávať.

A čo sa zmenilo? Hlavným rozdielom je presunutie menu z hornej časti do ľavého stĺpca. Okrem neho pribudlo aj sekundárne rozbalovacie menu, ktoré teraz vyskočí po stlačení klávesovej skratky Alt+f. Po novom sa pri vybraných pravidlách tiež zobrazí element, ktorý pravidlo ovplyvňuje. Redesignem prešlo aj prihlásenie do Mergada. Stránka je responzívna, takže ju môžete pohodlne používať na akomkoľvek zariadení.

Viac sa dozviete z nášho videa.

Všetko už naplno beží.

Nové rubriky

Zaujímajú vás tipy, ako pracovať s Mergadom ako pravý marketér, či ako získať praktické skúsenosti pre váš e-shop? Expandujete do zahraničia a zháňate cenné informácie konkrétnych štátov? To všetko vám poskytnú naše nové rubriky.

Mergadove tipy

Sprievodcom tejto video rubriky je konzultant Luděk Volejník. Vo videách predstavuje Mergado a možnosti úprav, ktoré prináša – od tých základných, až po tie pokročilé. Máte otázku ohľadne ovládania Mergada? Napíšte nám na fórum, či na podporu, Luděk sa bude týmto otázkam venovať.

Ecommerce tipy

Video rubriku Ecommerce tipy vedie Martin Čtvrtníček z agentúry Besteto. Vo videách sa venuje najmä svetu ecommerce z pohľadu e-shopov. Rubrika obsahuje rady a skúsenosti z praxe, ktoré sa hodia nie len e-shopom, ale aj agentúram.

S Mergadom do zahraničia

Zamýšľate sa nad možnosťami expanzie do zahraničia? V tejto rubrike sa venujeme jednotlivým štátom, kam sa z nášho pohľadu oplatí vybrať. Predstavíme vám možnosti, ktoré zahraničie ponúka a poradíme vám, na aké firmy sa pri expandovaní môžete obrátiť a ako vám v tom pomôže Mergado.

Nové workshopy

Pre všetkých užívateľov Mergada sme pripravili dva nové workshopy. Obidva sú zadarmo, jedinou podmienkou účasti je mať v Mergade e-shop.

Aké workshopy to sú?

1. Workshop Začíname s Mergadom nie je len pre jeho nových užívateľov. Je pre všetkých, kto si v Mergade chce ujasniť prácu a vyťažiť z neho čo najviac. Všetky informácie o workshopoch nájdete tu.

2. Workshop Ako na automatický bidding pomocou Bidding Fox vám pomôže zorientovať sa v aplikácii. Zistíte, čo všetko je v ňom nové a naučíte sa správne nastavovať a vyhodnocovať stratégie biddovania. Všetko o tomto workshope sa dozviete tu.

Copy na stojáka

Tiež tvrdíte, že sa v Brne pre copywriterov nič nedeje? A keď áno, tak je to na dlho a nie príliš lacný workshop? Zaujalo by vás komorné stretnutie, ktoré sa zameriava na rozvoj znalostí autorov reklamných textov a prepojovanie píšucej komunity? A viete, že toto stretnutie čoskoro príde už potretie?

 

Slušné množstvo noviniek, čo poviete? Keď nebudete cez víkend vedieť, čo čítať, aspoň máte z čoho vyberať. Máte nejakú otázku? Chcete nám povedať, ako sa vám páči nové Mergado? Napíšte nám.

Pridať nový komentár