Prihláste sa na MergadoFest 2020. Práve sme spustili registráciu

Obdobie predvianočných kampaní sa rýchlo blíži a v Mergade robíme všetko pre to, aby ste boli čo najlepšie pripravení. K získaniu užitočných rád a tipov z e-commerce sveta organizujeme už štvrtý ročník MergadoFestu. Prebehne 17. septembra v Brne a jeho kapacity sú limitované. Zaistite si svoje miesto včasným prihlásením. 5. augusta o 14.00 sme spustili registráciu.

 

 

📆 Kedy: 17. 9. od 9.00 do 16.45 (v 8.00 začína registrácia účastníkov)

🏠 Kde: Mo-cha coworking blízko brrnenského výstaviska

💲 Cena: zadarmo

👩‍🏫 Detailné info: MergadoFest 20

👫 Facebook: udalosť MergadoFest 20

 

Zoznámite sa s kolegami a načerpáte skúsenosti

V polovici septembra sa už po štvrtýkrát stretnú online marketingoví odborníci, nadšenci z radov stálic na scéne i naši inhouse špecialisti. Spoločne sa zameriame na témy zahraničnej expanzie a automatizácie e-commerce procesov. Tešte sa na tipy, ako si profesionáli uľahčujú život pomocou najnovších trendov a ktorým smerom sa bude inzercia uberať v blízkej budúcnosti.

Program

Nezabudnite sa registrovať

Jednotlivé prednášky a workshopy majú obmedzenú kapacitu. Preto sme 5. 8. 2020 pre jednotlivé vstupy spustili registráciu. Vyberte si najskôr to, čo vás zaujíma a zaistite si včas svoje miesto.

 

To, že je dôležité mať aktuálny prehľad, platí v e-commerce obzvlášť. Nezostávajte pozadu za konkurenciu a obohaťte svoje vedomosti o nové skúsenosti na MergadoFeste 2020. Táto udalosť je naviac ideálnym miestom, kde bližšie spoznáte kolegov z brandže a vytvoríte si veľa cenných väzieb, ktoré sa vám budú hodiť.

 

Mohlo by vás zaujímať:

MergadoFest 20 prinesie aktuálne trendy v e-commerce

Konferencia MergadoFest ponúkne už po štvrtýkrát veľkú porciu noviniek a trendov v e-commerce. Coworkingový priestor Mo-cha v Brne privíta 17. septembra spíkrov z českej a slovenskej scény online marketingu. Ako bude vyzerať tohtoročná akcia?

30.07.2020
Nová verzia Mergada prináša Plain CSV a vylepšenia mnohých významných formátov

V stredu 10. 6. 2020 o 15:30 vychádza nový release Mergada. Predstavíme v ňom nový globálny formát Plain CSV, niekoľko dôležitých noviniek v rámci formátov pre UPgates, Árukereső, Shoptet a Alza.cz alebo úpravy v pravidlách. Prejdime si spolu tieto vylepšenia.

10.06.2020
Mergado Product XML 1.8 zjednodušuje prenos dát produktových kampaní

Aby mohol váš e-shop fungovať čo najlepšie, musíte vy alebo vaši vývojári pravidelne sledovať zmeny v špecifikácii XML porovnávačov. A to je zvyčajne zdĺhavá činnosť. Skráťte tento čas na minimum používaním Mergado Product XML.

26.05.2020

Pridať nový komentár