Prihláste sa na MergadoFest 2020. Práve sme spustili registráciu

Obdobie predvianočných kampaní sa rýchlo blíži a v Mergade robíme všetko pre to, aby ste boli čo najlepšie pripravení. K získaniu užitočných rád a tipov z e-commerce sveta organizujeme už štvrtý ročník MergadoFestu. Prebehne 17. septembra v Brne a jeho kapacity sú limitované. Zaistite si svoje miesto včasným prihlásením. 5. augusta o 14.00 sme spustili registráciu.

 

 

📆 Kedy: 17. 9. od 9.00 do 16.45 (v 8.00 začína registrácia účastníkov)

🏠 Kde: Mo-cha coworking blízko brrnenského výstaviska

💲 Cena: zadarmo

👩‍🏫 Detailné info: MergadoFest 20

👫 Facebook: udalosť MergadoFest 20

 

Zoznámite sa s kolegami a načerpáte skúsenosti

V polovici septembra sa už po štvrtýkrát stretnú online marketingoví odborníci, nadšenci z radov stálic na scéne i naši inhouse špecialisti. Spoločne sa zameriame na témy zahraničnej expanzie a automatizácie e-commerce procesov. Tešte sa na tipy, ako si profesionáli uľahčujú život pomocou najnovších trendov a ktorým smerom sa bude inzercia uberať v blízkej budúcnosti.

Program

Nezabudnite sa registrovať

Jednotlivé prednášky a workshopy majú obmedzenú kapacitu. Preto sme 5. 8. 2020 pre jednotlivé vstupy spustili registráciu. Vyberte si najskôr to, čo vás zaujíma a zaistite si včas svoje miesto.

 

To, že je dôležité mať aktuálny prehľad, platí v e-commerce obzvlášť. Nezostávajte pozadu za konkurenciu a obohaťte svoje vedomosti o nové skúsenosti na MergadoFeste 2020. Táto udalosť je naviac ideálnym miestom, kde bližšie spoznáte kolegov z brandže a vytvoríte si veľa cenných väzieb, ktoré sa vám budú hodiť.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Oneliner zrýchľuje tvorbu výberov v Mergade

Aby mohol používateľ v Mergade vykonávať úkony rýchlejšie a pohodlnejšie. O to nám ide pri vývoji nových funkcionalít, z ktorých vám teraz predstavujeme Oneliner. Ako už vyplýva z jeho názvu, v jednom riadku dokážete po novom vyhľadávať text v často prehľadávaných elementoch.

14.07.2021
Spoznajte e-commerce aktuality očami Mergada

Chcete získať rýchly prehľad o novinkách na domácej i zahraničnej scéne? Nový diel Mergado Insight vás prevedie za 3 minúty všetkým dôležitým, čo sa udialo na poli porovnávačov i našich appiek. Nalaďte si ku poobednej pauze MergadoTV a načerpajte cenné tipy pre váš e-shop.

22.06.2021
Jarný Mergado Meeting: Aké novinky pribudli v našom rozhraní?

Čerstvými funkciami sa to v Mergade aktuálne len tak hemží. Naučte sa s nimi pracovať vďaka praktickému seriálu Mergado Meeting. Ostrieľaný špecialista a školiteľ Luďek Volejník vás v novom diele prevedie tým najdôležitejším priamo v užívateľskom rozhraní. Sledujte novinky, ktoré by vám nemali uniknúť.

22.04.2021

Pridať nový komentár