Ako prekonať konkurenciu pomocou cien? Pomôžu vám nové funkcie Pricing Foxu

Nastavujete inzerciu na predvianočný boj o zákazníka? Zabodujte pomocou Pricing Foxu a ponúknite nakupujúcim najvýhodnejšiu cenu spomedzi konkurencie. Aplikácia priniesla nedávno ďalšiu dávku vylepšení, s ktorými je práca na cenotvorbe opäť jednoduchšia. Poďme sa pozrieť na výber lišiackych noviniek.

S Pricing Foxom vám bude fungovať cenotvorba vždy správne

Zaistiť bezchybný chod e-shopu je v aktuálnych mesiacoch nutnosť. Tím Pricing Foxu tomu rozumie a appku prispôsobuje ešte viac potrebám užívateľom. Pridaná Diagnostika pomáha  e-shopárom identifikovať až 17 nežiaducich situácii a obsahuje tri úrovne upozornení:

  • najzávažnejšie Problémy zvýraznené červenou
  • menej závažné oranžové Upozornenia
  • Odporúčania označené modrou

Ak vás zaujíma, ako novú Diagnostiku účinne používať, mrknite na blog Pricing Foxu.

Prehľad Diagnostiky cenotvorby v aplikácii Pricing Fox.

S nastavením cenového automatu vám pomôže aj praktický sprievodca prvými krokmi alebo môžete kontaktovať priamo špecialistku na pricing, Dominiku.

Zautomatizujte úkony na vašom e-shope a využite výhody cron služby. Aplikácia Cron Runner vám postráži nielen pravidelné spúšťanie úloh na e-shope, ale aj ušetrí množstvo času pri pregenerovaní feedu.

Cron Runner

Používanie aplikácie Cron Runner vám zabezpečí pravidelné spúšťanie webových procesov, rozšírení či pluginov. Efektívne ju využijete pre udržanie funkčnosti vašich stránok, ale taktiež pri aktualizácii a importe produktov na e-shope. Appka ponúka prehľad nastavených cronov, možnosti úprav ich nastavenia, pozastavenia a opätovného spustenia.

Objavte nové možnosti v Pricing Foxe

Aplikácia rozšírila zoznam e-shopových systémov, s ktorými sa na ňu ľahko napojíte. K podporovaným platfomám Shoptet a Woocommerce pripojili Upgates, ExitShop, PrestaShop a Shopion. Novinkou sú aj Exporty sortimentov, ktoré vám umožňujú vytvoriť export variabilne a vo formátoch CSV, XLSX alebo HTML.

Nastavenie exportu produktov v Pricing Foxe.

V appke pribudli detailné informácie na úrovni každého produktu. Prekliknete sa k nim cez názov produktu, kde nájdete podrobné informácie o konkrétnom tovare aj z produktovej karty Heureky. Zistite pomocou historických grafov, ako sa vyvíjala pozícia alebo hodnota z konverzného XML feedu – jednoduchšie skontrolujete sortiment či pohyb konkurencie.

Časový pohyb produktu v Pricing foxe.

Odhaľte problémy pri nastavovaní ceny včas

Medzi nové funkcie aplikácie pribudlo testovacie pravidlo, ktoré umožňuje precenovať produkty podľa stanovených kritérií bez zmeny vo výstupných cenách. Odsledujete si tým zvolenú cenovú stratégiu priamo v rozhraní aplikácie a nemusíte sa báť zmeny na karte Heureky či v e-shopovom systéme. Chcete vyskúšať testovacie pravidlo? Detailný postup si prečítate v článku Pricing Foxu.

S Pricing Foxom dokážete odteraz objaviť prípadné chyby v predstihu – pravidelná kontrola  vás upozorní prostredníctvom notifikácii na problémy s napojením do Mergada či nastavením projektov. Upozornenia nájdete prehľadne pod hlavičkou appky a môžete si ich kedykoľvek zapnúť či vypnúť na stránke Nastavenie a záložke Nastavenie kontrol.

 

Checkbox pre vytvorenie Testovacieho pravidla v Pricing Foxe.

Naučte sa pracovať s aplikáciou Pricing Fox od základov a prihláste sa na bezplatné online školenie 10. novembra 2020.

Sledujte prvý Pricing Fox Live

Pustite si prvú ukážku rozhrania aplikácie. Dozviete sa, kde všade vám Pricing Fox uľahčí prácu s preceňovaním sortimentu.

Ani najbližší release Pricing Foxu nebude zaostávať za aktuálnou porciou noviniek. Vývojári aplikácie pracujú na rozšírenej možnosti práce s cenami bez alebo vrátane DPH, či zohľadnenie ceny dopravy, skladovosti a zliav.

 

Zistite, ako dokáže Pricing Fox zlepšiť cenotvorbu vášho e-shopu a vyskúšajte si ho na 15 zadarmo.

Pricing Fox

Pricing Fox je aplikácia, ktorá vám pomôže strážiť ceny aj s ohľadom na konkurenciu. Zároveň na pohyb konkurenčných cien flexibilne reaguje tak, aby váš produkt na tom bol čo najlepšie. Okrem aktuálnych cien konkurentov aplikácia môže zohľadňovať vašu nákupnú cenu a ďalšie faktory, ktoré si nastavíte. Kompletná cenotvorba tak bude fungovať na základe kritérií, ktoré sú pre vás a váš e-shop najprijateľnejšie.

Mohlo by vás zaujímať:

Pomocou appky Feed Image Editor ľahko zväčšíte nízke rozlíšenie obrázkov

Jeden z najčastejších problémov, na ktorý pri inzercii na porovnávačoch narazíte, je nízke rozlíšenie produktových obrázkov. Aby vám produkty s nedostatočnými rozmermi obrázkov nezamietli, museli ste predtým hľadať náhradné fotky. To už odteraz neplatí. Pomocou novinky od Feed Image Editor rozlíšenie pôvodných obrázkov ľahko zväčšíte.

19.05.2021
Objavte Bidding Audit. Stane sa vašou pravou rukou pri bidovaní na Heureke

Zaujíma vás, či biddujete správne alebo ako si vedie váš tovar na porovnávači? Nový Bidding Audit prezistí všetky detaily za vás. S bezplatným online nástrojom od aplikácie Bidding Fox skontrolujete ponuku na Heureke a získate komplexný pohľad na váš sortiment. Prečítajte si, ako vám audit uľahčí správu inzercie.

12.05.2021
 Zverte preklad vášho feedu automatizovanej appke Translating Parrot

Chcete sa so svojim e-shopom presadiť v zahraničí? Venujte pozornosť novej aplikácii Translating Parrot. Jej hlavnou doménou je automatický preklad XML feedu, ktorý budete potrebovať pre váš obchod, miestny marketplace či inzertný systém. Pozrite sa, ako jednoducho s ňou dokážete pracovať.

15.04.2021

Pridať nový komentár