Ako prekonať konkurenciu pomocou cien? Pomôžu vám nové funkcie Pricing Foxu

Nastavujete inzerciu na predvianočný boj o zákazníka? Zabodujte pomocou Pricing Foxu a ponúknite nakupujúcim najvýhodnejšiu cenu spomedzi konkurencie. Aplikácia priniesla nedávno ďalšiu dávku vylepšení, s ktorými je práca na cenotvorbe opäť jednoduchšia. Poďme sa pozrieť na výber lišiackych noviniek.

S Pricing Foxom vám bude fungovať cenotvorba vždy správne

Zaistiť bezchybný chod e-shopu je v aktuálnych mesiacoch nutnosť. Tím Pricing Foxu tomu rozumie a appku prispôsobuje ešte viac potrebám užívateľom. Pridaná Diagnostika pomáha  e-shopárom identifikovať až 17 nežiaducich situácii a obsahuje tri úrovne upozornení:

  • najzávažnejšie Problémy zvýraznené červenou
  • menej závažné oranžové Upozornenia
  • Odporúčania označené modrou

Ak vás zaujíma, ako novú Diagnostiku účinne používať, mrknite na blog Pricing Foxu.

Prehľad Diagnostiky cenotvorby v aplikácii Pricing Fox.

S nastavením cenového automatu vám pomôže aj praktický sprievodca prvými krokmi alebo môžete kontaktovať priamo špecialistku na pricing, Dominiku.

Zautomatizujte úkony na vašom e-shope a využite výhody cron služby. Aplikácia Cron Runner vám postráži nielen pravidelné spúšťanie úloh na e-shope, ale aj ušetrí množstvo času pri pregenerovaní feedu.

Cron Runner

Používanie aplikácie Cron Runner vám zabezpečí pravidelné spúšťanie webových procesov, rozšírení či pluginov. Efektívne ju využijete pre udržanie funkčnosti vašich stránok, ale taktiež pri aktualizácii a importe produktov na e-shope. Appka ponúka prehľad nastavených cronov, možnosti úprav ich nastavenia, pozastavenia a opätovného spustenia.

Objavte nové možnosti v Pricing Foxe

Aplikácia rozšírila zoznam e-shopových systémov, s ktorými sa na ňu ľahko napojíte. K podporovaným platfomám Shoptet a Woocommerce pripojili Upgates, ExitShop, PrestaShop a Shopion. Novinkou sú aj Exporty sortimentov, ktoré vám umožňujú vytvoriť export variabilne a vo formátoch CSV, XLSX alebo HTML.

Nastavenie exportu produktov v Pricing Foxe.

V appke pribudli detailné informácie na úrovni každého produktu. Prekliknete sa k nim cez názov produktu, kde nájdete podrobné informácie o konkrétnom tovare aj z produktovej karty Heureky. Zistite pomocou historických grafov, ako sa vyvíjala pozícia alebo hodnota z konverzného XML feedu – jednoduchšie skontrolujete sortiment či pohyb konkurencie.

Časový pohyb produktu v Pricing foxe.

Odhaľte problémy pri nastavovaní ceny včas

Medzi nové funkcie aplikácie pribudlo testovacie pravidlo, ktoré umožňuje precenovať produkty podľa stanovených kritérií bez zmeny vo výstupných cenách. Odsledujete si tým zvolenú cenovú stratégiu priamo v rozhraní aplikácie a nemusíte sa báť zmeny na karte Heureky či v e-shopovom systéme. Chcete vyskúšať testovacie pravidlo? Detailný postup si prečítate v článku Pricing Foxu.

S Pricing Foxom dokážete odteraz objaviť prípadné chyby v predstihu – pravidelná kontrola  vás upozorní prostredníctvom notifikácii na problémy s napojením do Mergada či nastavením projektov. Upozornenia nájdete prehľadne pod hlavičkou appky a môžete si ich kedykoľvek zapnúť či vypnúť na stránke Nastavenie a záložke Nastavenie kontrol.

 

Checkbox pre vytvorenie Testovacieho pravidla v Pricing Foxe.

Naučte sa pracovať s aplikáciou Pricing Fox od základov a prihláste sa na bezplatné online školenie 10. novembra 2020.

Sledujte prvý Pricing Fox Live

Pustite si prvú ukážku rozhrania aplikácie. Dozviete sa, kde všade vám Pricing Fox uľahčí prácu s preceňovaním sortimentu.

Ani najbližší release Pricing Foxu nebude zaostávať za aktuálnou porciou noviniek. Vývojári aplikácie pracujú na rozšírenej možnosti práce s cenami bez alebo vrátane DPH, či zohľadnenie ceny dopravy, skladovosti a zliav.

 

Zistite, ako dokáže Pricing Fox zlepšiť cenotvorbu vášho e-shopu a vyskúšajte si ho na 15 zadarmo.

Pricing Fox

Pricing Fox je aplikácia, ktorá vám pomôže strážiť ceny aj s ohľadom na konkurenciu. Zároveň na pohyb konkurenčných cien flexibilne reaguje tak, aby váš produkt na tom bol čo najlepšie. Okrem aktuálnych cien konkurentov aplikácia môže zohľadňovať vašu nákupnú cenu a ďalšie faktory, ktoré si nastavíte. Kompletná cenotvorba tak bude fungovať na základe kritérií, ktoré sú pre vás a váš e-shop najprijateľnejšie.

Mohlo by vás zaujímať:

Ako si vybrať medzi párovacími appkami? Zistite, ktorá je pre váš e-shop najlepšia

Bezchybná spárovanosť produktov je kľúčom ku kvalitnej inzercii na porovnávačoch tovaru. Na zvládnutie tohto úkonu nájdete v Mergado Store rovno dve užitočné aplikácie, Pairing Bear a Heureka Watchdog. Prinášame vám porovnanie, ktoré vám pomôže zorientovať sa pri ich výbere.

06.01.2021
Vyhnite sa nefunkčnému webu. Jeho chod automaticky postráži aplikácia Monitoring Horn

Ako zaistiť, aby bola dostupnosť vašej stránky vždy stopercentná? Zverte kontrolu webu novej aplikácii Monitoring Horn, ktorá ho bude strážiť za vás nonstop a automaticky. S jej pomocou predídete výpadkom inzercie a možným stratám. Poďme si ukázať, ako ľahko si ju aktivujete.

19.11.2020
Spájanie XML feedov je odteraz jednoduché. S novou aplikáciou Blending Bull

Importujete dáta od viacerých dodávateľov a váš shopsystém ich dokáže importovať len z jediného feedu? Potrebujete dáta pred importom do shopsystému spracovať v Mergade? Spájanie vstupných XML feedov do jedného výstupného je náročný úkon. Ale to už odteraz neplatí - prácu vám urýchli appka Blending Bull.

13.10.2020

Pridať nový komentár