ShopCamp 2018 – Rozhovor s Petrou Sedlákovou Mikuláškovou

Lukáš Horák
27. 9. 2018
1 minúta čítania
ShopCamp 2018 – Rozhovor s Petrou Sedlákovou Mikuláškovou

Petra Sedláková Mikulášková je stálica na českej e‑commerce scéne. Zaoberá sa prácou na cenových porovnávačoch a na tohtoročnom ShopCampe prednášala o automatizovanom biddingu. V rozhovore sme rozoberali špecifiká tejto marketérskej činnosti.

Petra Sedláková Mikulášková je stálica na českej e‑commerce scéne. Zaoberá sa prácou na cenových porovnávačoch a na tohtoročnom ShopCampe prednášala o automatizovanom biddingu. V rozhovore sme rozoberali špecifiká tejto marketérskej činnosti. Kedy a v akých segmentoch je podľa Petri vhodné možnosti automatického biddingu využívať a kedy nie? Aké sú najdôležitejšie kroky pred tým, ako začnete biddovať? To sa dozviete v tomto videu.

Lukáš Horák

Lukáš sa v Mergade stará o väčšinu komunikácie v češtine. Prostredníctvom blogu, e‑mailu a sociálnych sietí pravidelne zásobuje čitateľa aktualitami z e‑commerce, novinkami a tipmi z Mergada. Pokiaľ práve nie je copywriter, užíva si príjemné veci ako badminton, výlety medzi utajené skvosty osemdesiatkovej hudby a plody mora podávané s červeným vínom.