Všetko, čo potrebujete vedieť o skúšobnej dobe na Mergade

Využili ste bezplatnú skúšobnú dobu Mergada a rozmýšľate, ako ďalej pokračovať? Či už odštartujete správu inzercie s našim nástrojom alebo sa rozhodnete inak, poradíme vám ďalšie kroky.

Ako postupovať po skončení skúšobnej doby

1. Zaujalo vás Mergado a plánujete pokračovať v platenom režime?

Nachystajte si všetky dáta do plnej prevádzky a po skončení skúšobnej doby vám vystavíme prvú faktúru podľa zvoleného tarifu. Informáciu o vašom tarife nájdete prehľadne spolu so zvoleným fakturačným obdobím v hlavičke vášho e-shopu.

Informácia o využívanom tarife a frekvencii vystavených faktúr.

Fakturačné obdobie si dokážete takisto zmeniť podľa vašich preferencií v osobnom profile v časti Nastavenia a sekcii Fakturačné údaje.

Zmena fakturačného obdobia v Mergade.

Zorientujte sa vo fakturácii a možnostiach platby za Mergado pomocou článkov:

 

Urobte si názor na kvality Mergada a vyskúšajte si jeho funkcie na 30 dní zadarmo.

 

 

2. Vyskúšali ste Mergado v skúšobnej dobe, ale rozhodli ste sa nepokračovať vo využívaní jeho služieb?

Pred koncom skúšobného obdobia vám príde e-mail s upozornením na blížiacu sa prvú faktúru. V prípade, ak už s Mergadom nechcete pracovať ďalej, nezabudnite z aplikácie zmazať exporty alebo samotný e-shop. Pokiaľ tam totiž zostanú testovacie dáta, vystavíme vám proforma faktúru a budeme s vami rátať na ďalšie obdobie.

Zmazanie e-shopu (spolu so všetkými exportami) nájdete v Nastavení pod záložkou Odstrániť e-shop.

Zmazanie e-shopu v Nastavení Mergada.

Neviete si rady so zmazaním alebo iným nastavením Mergada? Kontaktujte našu podporu, ktorá vám s tým pomôže.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Nastavovanie kategórií už nebude náročné. S vychytaným pravidlom v Mergade

Pri správe inzercie pre porovnávače tovaru sa stretnete s potrebou nastaviť správne kategórie podľa stromu kategórií daného porovnávača. Používatelia Mergada majú pre takéto nastavenie k dispozícii pravidlo s vychytávkami, ktoré im výber kategórií značne urýchli. Pozrite sa, ako sa pridať k tým, ktorí tento úkon zvládajú na jednotku.

20.10.2020
Kde všade Mergado uľahčuje život agentúram? Inšpirujte sa u ptagroup

Slovenská agentúra ptagroup vytvorila sériu článkov, kde predstavila päť praktických spôsobov, ako najčastejšie pracujú s Mergadom. Zvažujete, ako si uľahčiť analytiku, bidding, cenotvorbu a ďalšie pravidelné marketérské činnosti? Prečítajte si, ako si ptagroup uľahčuje prácu pomocou Mergada.

14.10.2020
Naučte sa pracovať s pravidlom Nájsť a Nahradiť. Urýchli vám prácu vo feede

Nastavuje inzerciu podľa vašich požiadaviek s praktickým nástrojom na úpravu textu v XML feede. Pomocou pravidla Nájsť a nahradiť dokážete vymeniť, odstrániť či opraviť chyby u produktov naprieč celým feedom. Poďme si ukázať, ako pravidlo využijete a nastavíte pre svoj e-shop.

13.10.2020

Pridať nový komentár