Čo sa deje v Mergade

Mergado prepisuje jadro

Najviac teraz žijeme u nás v tíme prepisom jadra aplikácie Mergado. Laicky by som to prirovnal k výmene motora v aute. Nový motor zvonku auta síce nie je vidieť, ale po zabehnutí bude celé auto jazdiť rýchlejšie, s lepším výkonom a umožní do auta zabudovať nové funkcie. Teraz sme v štádiu, keď nový motor funguje, opravujeme menšie i väčšie nedokonalosti, riešime drobné závady a pripravujeme sa na zvýšenie výkonu. Budúci týždeň by som mal totiž preniesť svoje dôležité orgány na nový cloud (server). To by malo zrýchliť spracovanie dát i odozvu užívateľskej administrácie.

Mergado zavádza notifikácie

Naučil som sa posielať notifikácie. Na novinky upozorňujem ako v administrácii, tak odosielaním e-mailových správ. To pomôže získať lepší prehľad o chode e-shopu aj inzercie. Podrobnejšie sa o notifikáciách rozpíšem, tu na blogu, zajtra.

Dočasné obmezdenia

Uvedené novinky sú zakorenené naozaj hlboko vnútri Mergada a ich nasadenie môže vyvolať dočasné komplikácie. Za ne sa ospravedlňujem. Ak by pretrvávali, píšte prosím na adresu mojej technickej podpory. Kolegovia vám pomôžu.
 
Ďakujem za pochopenie.
 

Pridať nový komentár