eCommerce konferencie 2018 alebo kde čerpať inšpiráciu v budúcom roku /časť 1./

Pravdepodobne sa už pomaly oddávate myšlienkam na zemiakový šalát a koláče. Nový rok sa ale nezadržateľne blíži a vy v ňom určite chcete vaše služby ešte vylepšiť. Aby ste včas vedeli, kde v roku 2018 načerpať inšpiráciu, pripravili sme pre vás zoznam českých a slovenských e-commerce konferencií, ktoré sú podľa nás zaujímavé.

Česká republika

Potvrdené konferencie pre rok 2018

Ecommerce Expo – konferencia a e veľtrh

Kedy: 30.1.2018

Web: ecommerce-expo.cz

Konferencia Ecommerce Expo si dáva za cieľ ukázať Čechom a Slovákom, čo sa môžeme naučiť od zahraničných e-shopov a ako vnímajú náš trh. Ecommerce Expo sa uskutoční spoločne s veľtrhom Exommerce Expo Prague na výstavišti v Letňanoch. Táto jednodenná konferencia s českými a zahraničnými hosťami ponúkne sériu biznisových a marketingových prednášok, ktoré sa budú venovať reálnym skúsenostiam so zahraničnými trhmi a expanziou, či nastupujúcim trendom v oblasti e-commerce.

Primetime For… Big Data

Kedy: 21.3.2018

Web: bigdata.primetimefor.cz

Organizátori konferencie Primetime For… Big Data jej návštevníkom priblížia svet biznisu, v ktorom človek spolu s veľkými dátami a umelou inteligenciou poznáva a určuje vývoj, marketing produktu, odhaľuje riziká, optimalizuje prevádzku a finančné toky. Konferencia konaná v pražskej Národnej technickej knižnici je tu pre všetkých, ktorí chcú pomocou dát a umelej inteligencie zefektívniť riadenie, prevádzku, marketing a predaj svojej spoločnosti.

Newsfeed DAY 2018

Kedy: 17.4.2018

Web: day.newsfeed.cz

Prvá česká marketingová konferencia zameraná na výkonnostnú stránku Facebooku. Facebook je pre mnohé značky stále dôležitým zdrojom tržieb. To bol rozhodujúci faktor pre usporiadanie facebookovej konferencie, ktorá v pražskom Francúzskom inštitúte v apríli ponúkne užitočné prednášky, inšpiratívne príbehy a významné marketingové osobnosti.

Marketing with love

Kedy: 15. - 16.2.2018

Web: marketingwithlove.cz

Konferencia je určená pre marketingových a ecommerce manažérov, ktorí chcú robiť veci inak a posunúť sa pred konkurenciou. Tešiť sa môžete na 9 prednášok a workshopy, ktoré na prednášky naväzujú. Témou konferencie je, ako dosahovať zisky a udržať zákazníkov. Jednoducho marketing od ľudí pre ľudí. Výťažok z akcie ide na podporu neziskovej organizácie Elpida

Tento rok uskutočnené konferencie, pri ktorých by sme si priali, aby sa konali aj v roku 2018:

Shop Camp

Kedy: prvá polka septembra

Web: www.shopcamp.cz

Tvorci e-shopových riešení ShopSys a Shoptet sú organizátormi e-commerce konferencie Shop Camp. Najnovšie trendy, smer, ktorým sa e-commerce v Česku uberá, tipy, rady informácie a vychytávky v prednáškach, workshopoch a prípadových štúdiách. To všetko už štyrikrát priniesol Shop Camp, ktorý sa odohráva na pôde univerzity ČVUT a to úplne zadarmo.

E-business Forum

Kedy: druhá polka septembra

Web: www.tuesday.cz/akce/e-business-forum-2017

Vstúpiť na zahraničný trh, obmeniť sortiment, rast, alebo pozmeniť štruktúru firmy? Aktuálne témy týkajúce sa e-commerce, prezentácie od vedenia predných firiem, stretávanie sa s partnermi z e-shopového biznisu. Poznávanie nových zaujímavých ľudí z branže a podnetné diskusie. Taký program každoročne čaká na návštevníkov na konferencii E-bussiness Forum.  

Pridať nový komentár