Ecommerce konferencie 2018 alebo kde čerpať inšpiráciu v budúcom roku /časť 2./

Včera sme vám predstavili zoznam českých e-commerce konferencií, ktoré nás zaujali. Dnes naviažeme zoznamom inšpiratívnych akcií na Slovensku.

Potvrdené konferencie pre rok 2018

Living on the Edge 2018

Kedy: 19.4. 2018

Web: konferencie.hnonline.sk/event/living-edge-2018

Bratislavská konferencia Living on the Edge sa zameriava na slovenský a český mediálny a marketingový trh a ich fungovanie ovplyvnené digitálom. Konferencia je určená pre média a marketérov, ktorí sa môžu tešiť na predstavenie zmien a trendov, ktoré aktuálne formujú odvetvie a poskytujú tak inšpiráciu pre nadchádzajúce obdobie

Marketing Live 2018

Kedy: 26.04.2018

Web: http://www.informslovakia.sk/sk/konferencia/marketing-live-2018

Porciu inšpirácie prináša tiež konferencia Marketing Live 2018. V štyroch tématických blokoch budú v bratislavskom hoteli Tatra účastníkom predstavené efektívne stratégie v komunikácii, príklady, ako pri zvolených stratégiách postupovať a vychytávky a tipy od skúsených marketérov.

Daily Web 2018

Kedy: 5.12.2018

Web: http://www.informslovakia.sk/sk/konferencia/daily-web-2018

Top trendy v tvorbe kvalitných, vyvážených a užívateľsky pútavých webov, ich designu, či vývoji. To bude obsahovať program konferencie Daily Web 2018. Okrem iného sa bude venovať aj témam propagácie webu, nových možností a trendov v online marketingu, či zvyšovaní, meraní a vyhodnocovaniu návštevnosti webu.

Tento rok uskutočnené konferencie, pri ktorých by sme si priali, aby sa konali aj v roku 2018

eCommerce Conference

Kedy: prvá polovica septembra

Web: http://konferencie.pp.sk/2017/ecommerce-conference-2017/

Táto slovenská konferencia je určená najmä pre zakladateľov a prevádzkovateľov e-shopov, hľadajúcich nové kontakty, skúsenosti a znalosti z trhu e-commerce. Dozviete sa tiež potrebné informácie o tom, ako sa vyhnúť častým chybám v online svete a nesplynúť tak s davom. To celé v nádhernom prostredí Vysokých Tatier.

Online Summit

Kedy: druhá polovica septembra

Web: https://konferencie.hnonline.sk/OS2017

Online Summit sa každý rok venuje najdôležitejším trendom v online marketingu. Dôraz je potom dávaný na to, aby sa internet stal efektívnym nástrojom, ako o sebe dať zákazníkovi čo najviac vedieť a stal sa tak naozaj výhodným pre biznis. A to ako z pohľadu content marketingu a social medias, tak aj SEO, či email marketingu.

Affiliate konference

Kdey: druhá polovica septembra

Web: http://www.affiliatekonferencia.sk

V Bratislave bolo tento rok po tretíkrát usporiadané stretnutie affiliate špecialistov a majiteľov e-shopov na Slovensku. Pokiaľ máte záujem o zdieľanie know-how z oblasti domáceho a zahraničného affiliate marketingu, content marketingu, či XML katalógov, zúčastnite sa prednášok freelancerov a marketingových manažérov. Počas večerného networkingu s nimi môžete diskutovať o aktuálnych otázkach. 

Myslíte, že sa niektorý z týchto nápadov bude hodiť? Vyberajte rýchlo, konferencie v prvej polke roka sa pomaly plnia. 

Pridať nový komentár