Nové verzie aplikácií pre Mergado

Nová verzia URL Checkeru 

V tej nájdete anglický aj slovenský preklad a opravené notifikácie, ktoré predtým v niektorých prípadoch zobrazovali chybne aj premenné.

 

Nová verzia aplikácie Bidding Fox 

Ani biddovací automat nezostal v novinkovom týždni pozadu. Čo konkrétne sa zmenilo? V nastavení jednotlivých biddovacích stratégií pribudla možnosť zadať si „Počiatočnú cenu prekliku“. Tá aplikácii pomôže omnoho rýchlejšie nastaviť optimálny bidding. Pokiaľ si ju nastavíte nebude automat začínať na nule, čo pri vysoko biddovaných položkách skráti vašu cestu na biddovacie pozície.
 
Zmenilo sa tiež užívateľské rozhranie pri nastavovaní biddovacej stratégie – po novom nájdete všetky parametre k nastaveniu prehľadne na jednej stránke.

 

New version of Feed Image Edior 

Alebo aplikácia na úpravu obrázkov už hovorí anglicky. Vyskúšajte, ako jej to ide! Stačí v administrácii Mergada prepnúť jazyk na angličtinu a potom sa odhlásiť a prihlásiť.

 

Nová verzia aplikácie Crediteam

V aplikácii na stráženie kreditu sú teraz názvy e-shopov uspôsobené ako aktívne odkazy na daný e-shop v rámci Mergada. Zároveň bol ošetrený nulový kredit pri nepripojenom porovnávači tovaru zatiaľ čo predtým sa aj nepripojené e-shopy zobrazovali červeno ako tie, ktorým došiel kredit, po novom u takýchto e-shopoch nájdete informáciu „nepripojené“.

 

Nová verzia modulu Mergado marketing pack pre PrestaShop 

V tomto bezplatnom module opravili vývojári zdrojový kód tak, aby sa predchádzalo chybám v kombinácii s inými modulmi, ktoré rieši exporty pre porovnávače. Najnovšiu verziu modulu si zadarmo stiahnete tu.
 
 

Pridať nový komentár