Skvelý import výberov, nová stránka história a redizajn nadpisov - prehľad noviniek v Mergade

Skvelá funkcia import výberov

Z pohľadu užívateľa asi najzásadnejšia vychytávka, čo do funkčnosti, za posledné obdobie. Mnoho z vás klientov sa na túto funkciu opakovane vypytovalo a žiadalo ju s tým, že by vám ušetrila peknú kopu času pri vytváraní rovnakých výberov pri rôznych exportoch. Napr. chcete vytvoriť výber produktov s cenou nad 50€ a máte exporty pre HeurekuNajnákup aj Pricemaniu. Doteraz ste museli každý výber vytvoriť osobitne pre každý export. Toto odteraz odpadá. Najnovšie môže užívateľ importovať existujúce výbery medzi všetkými svojimi exportami ku ktorým má minimálne oprávnenie "Zápis".  Super, že? Ako to vyzerá v aplikácii Mergado si môžete pozrieť vo videu. 

Video ukážka funkcie Import výberov

Ľahšia úprava dizajnu

Ak ste si ešte nevšimli tak Mergado prešlo mini redizajnom ak to tak môžeme nazvať. To znamená, že všetky hlavné nadpisy majú trochu upravený vzhľad a hlavne sú zarovnané na ľavú stranu. Prišlo nám to ako fajn oživenie po dlhšom čase a hlavne sa nám to viac páči :) Rovnako sú zarovnané aj texty pri aplikácii pravidiel, ako môžete vidieť na obrázku nižšie.

Nový štýl nadpisov

Ukážka nového zarovnania nadpisov

Zarovanie nadpisov pri pregenrovaní exportu

Zarovnanie nadpisov pri pregenerovaní exportu

Zlúčenie záznamov na stránke História

Stránka História sa dočkala zjednotenia všetkých záznamov do jednej tabuľky. To znamená, že momentálne má každá Udalosť, ako napr. Aplikácia pravidiel, Export produktov apod., svoj vlastný riadok v tabuľke, ktorý sa dá rozkliknúť a pozrieť si detaily udalosti. Viď obrázok nižšie.

Náhľad novej stránky História záznamov

Náhľad novej stránky História záznamov

AJAX-ové načítavanie

Novinkou je aj tzv. AJAX-ové načítavanie na stránke Produkty, Pravidlá a na stránke Elementov. Čo to znamená pre užívateľa? Tak napr. po stlačení ikony "Skryť produkt" alebo Zapnúť/Vypnúť pravidlo, sa nemusí znovu načítať celá stránka odznovu a tým sa šetrí prehliadač užívateľa. V konečnom dôsledku "akcia" prebehne rýchlejšie a váš prehliadač bude menej zaťažovaný. Ukážka je pod textom.

Zhrnutie

Na nasledujúce obdobie Vianoc, sú toto posledné novinky, čo sa týka samotnej aplikácie Mergado a jej vylepšovania. V tomto týždni ešte prinesiem šiesty diel série "Ako na cenové porovnávače" a ďalšie novinky prinesiem až po novom roku. Na záver, opäť verím, že vám naše novinky pomôžu zefektívniť prácu s Mergadom. Nech sa Vám darí.

Pridať nový komentár