Čo priniesli marcové novinky do Mergada?

Nové formáty – Skrz.cz a NexTag.co.uk

Pretože tušíme, že Heureku a Zboží.cz už dávno poznáte, snažíme sa, čo sa feedu týka, rozširovať obzory. Tentokrát ide o český porovnávač zliav Skrz.cz a britskú verziu porovnávača NexTag. Na recenziu a tipy pre Skrz.cz sa môžete už čoskoro tešiť na tomto blogu. 

Našepkávač nových elementov aj pri ďalších formátoch

S tvorbou nových elementov vám od teraz Mergado pomôže aj pri ďalších formátoch – Zboží.cz, Glami a Facebooku. Preklepy alebo medzery naviac pri tvorbe nových elementov sú tak minulosťou. 
 
 

Zobrazenie skrytých elementov na výstupe

Na karte Produkty existuje niekoľko možností zobrazenia a aktuálne do výberu pribudla i možnosť Zobrazenie náhľadu XML vrátane skrytých elementov pre výstup. To sa hodí hlavne pri používaní aplikácie Data Owl, ktorá vytvára elementy a necháva ich na výstupe skryté – teraz si ich jednoducho zobrazíte a možno vás napadne ich ďalšie využitie. Do porovnávača sa vám ale posielať nebudú, to platí stále. 
 
 

Možnosť "preznačkovanie" zdrojov podľa Google Analytics

Trochu pokročilejšia „fičura“ pre tých, ktorí pracujú s Google Analytics – Mergado teraz umožňuje upraviť zdroje podľa skutočných kampaní tak, ako ich máte pomenované v GA. Rôzne názvy kampaní totiž často spôsobovali nenačítanie štatistických grafov. 
 
 
 

Mergado speaks English

Vedľa technologického pokroku nezaháľa Mergado ani na humanitnej strane – nedávno absoloval pan Mergado niekoľko jazykových kurzov a teraz už hovorí takmer plynule po anglicky (občasné výpadky mu prosím prepáčte, predsa len sa ešte stále učí). Pokiaľ by ste si ho chceli vyskúšať alebo ho ponúknuť svojim zahraničným partnerom, stačí v Accounts zmeniť jazyk na angličtinu.
 
 
Podstatné zmeny sa tentokrát udiali aj vo „vnútornostiach“ Mergada. U nich je to podobné ako po generálnej oprave bicykla – fungoval aj predtím, ale teraz cítite, že sa už tak nezadrháva. Snáď vám aj tieto zmeny uľahčia život. 
 
Na svoje si prídu i vývojári, podrobný prehľad novinek vo vývoji nájdete na fóre v sekcií Vývoj.
 
Dajte nám vedieť ako sa vám novinky páčia a čo ďalšieho by vám zjednodušilo prácu s Mergadom! 
 

Pridať nový komentár