Nový náhľad produktov, nové formáty XML, nová stránka s výberom typu exportu – Mergadove novinky na začiatok februára 2015

Mergadove novinky

  • Nové zobrazenie produktov na stránke Produkty. Odstránil som XML značky v lomených zátvorkách a nahradil ich tabuľkami. Ak je obsah elementu príliš dlhý, zalomí sa na viac riadkov. Bude tak prehľadnejší – viď náhľad pod týmto článkom.
  • Tuning stránky Produkty. Na stránke Produkty som ďalej upravil uložené výbery tak, aby ich zoznam nebol na obrazovke príliš dlhý a produkty sa tak rozšírili cez celú šírku stránky. To aby ste si ich obsah mohli lepšie prehliadať.
  • Podporujem nové formáty XML: Najlepsie-ceny.sk, Domodi.cz, Helptechnik.cz, Cenovyradce.cz, ShopAlike, Nokaut.pl.
  • Prepracoval som stránku s výberom formátov – rozdelil som ich podľa štátu. Ľahšie sa tak vo formátoch zorientujete. Stránku môžete využiť pre inšpiráciu: jednak kde ešte Váš e-shop v danom štáte nepôsobí, ale tiež do akých štátov vám môžem pomôcť vstúpiť.
  • Vylepšil som detekciu typu XML pri zakladaní nového exportu. Mal by som napríklad lepšie rozpoznať, v prípade, že ide o Heureku, či je slovenská alebo česká.
  • A ďalšie drobné vylepšenia.

Nech Vám dobre slúžia!

Náhľady noviniek

Nový náhľad položky tovaru na stránke Produkty

Nový náhľad položky tovaru na stránke Produkty

Nové spracovanie stránky s výberom typu vstupu a výstupu pre zakladanie nového exportu

Nové spracovanie stránky s výberom typu vstupu a výstupu pre zakladanie nového exportu

Vyskúšajte si moje novinky hneď >>

Pridať nový komentár