ShopAlike

Čo je ShopAlike

UPOZORNENIE: ShopAlike v krajinách DACH regióne používa názov LadenZeile.

ShopAlike sa zaoberá porovnávaním širokej škály tovaru od módy, bytových doplnkov, šperkov po športové či chovateľské potreby. Prostredníctvom portálov ShopAlike a LadenZeile zhromažďuje ponuky z viac ako 3500 e-shopov, na ktoré sa denne preklikne približne päťsto tisíc návštevníkov. Za jeho využívanie neplatíte žiadne vstupné či paušálne poplatky. Sieť porovnávačov ShopAlike prevádzkuje spoločnosť Visual Meta.

Ako vám s inzerciou na ShopAlike pomôže Mergado?

Mergado je feed marketingový nástroj, pomocou ktorého dokážete hromadne a automatizovane nastavovať inzerciu pre množstvo veľkých porovnávačov tovaru.

  • Mergado ponúka kompletnú podporu ShopAlike formátu.  
  •        

    Pre všetky domény ponúkame Audit feedu a našepkávame aj automatický strom kategórií.

  • Používate či chcete využívať pre inzerciu na eMAGu niektorú z e-shopových platforiem? Prepojte ich pohodlne s Mergadom pomocou Mergado Packu.

  • Obrázky, ktoré sú na ShopAlike kľúčové, hromadne upravíte v appke Feed Image Editor.

 

 

Ako inzerovať na ShopAlike?

Akýkoľvek obchodník.

Zdrojom dát sú tradičné importy XML a CSV.

Súbory musia byť uložené na URL adrese.

Odborné články o ShopAlike:

Veľký prehľad slovenskej e-commerce

Slovenský online trh si vytvoril v posledných rokoch silné miesto na mape európskej e-commerce. Cieľom zahraničných obchodníkov je vďaka nízkym nákladom na správu e-shopu a rýchlemu tempu rastu e-commerce, ktoré medziročne stúplo až o 29 %. Využite jeho potenciál a naštartujte podnikanie na Slovensku.

04.10.2021
Dostaňte e-shop na medzinárodný trh pomocou ShopAlike

Slovenská e-commerce v súčasnosti významne rastie. Ak ste sa rozhodli dobiť zahraničné trhy a premýšľate, na čo sa v rámci nových stratégií sústrediť, spoznajte možnosti expanzie so ShopAlike. Spoločne s jeho špecialistkou Miroslavou Birešovou sme pre vás vytvorili sprievodcu podmienkami, ktoré musí expandujúci e-shop spĺňať a tipy, ako toto nastavenie ovládnete s Mergadom.

16.06.2020
Využite ShopAlike na expanziu do zahraničia

Porovnávač Shopalike je jedným z veľkých hráčov nemeckého online trhu. Jeho služby zamerané na módu a nábytok využívajú nakupujúci v 13 európskych krajinách. Ak so svojim e-shopom uvažujete nad inzerciou tovaru práve tu, sledujte, na čo všetko sa máte zamerať.

17.04.2020
Ako na ShopAlike – rozhovor Daniela Zreláková, Visual Meta

Nedávno sme podnikli pracovnú cestu do Berlína. Stretli sme sa pri nej tiež s Danielou Zrelákovou zo spoločnosti Visual Meta. Táto nemecká spoločnosť prevádzkuje ShopAlike, ktorého služby využívajú klienti v 13 európskych štátoch.

26.07.2018
Berlín volá Mergado

Steward autobusu kontroluje číslo nášho lístku a pýta si naše doklady. Paradoxne je to jediná kontrola, ktorá to po nás vyžaduje. S Radimom si sadáme na svoje miesta a hurá smer letisko. Ešte je skoro ráno a tak radšej cestu využívame k spánku. Berlín nepočká a my sa naň musíme pripraviť.

23.07.2018
Júlové novinky z Mergada

Slníte sa niekde pri vode, alebo pracujete z pohodlia klimatizovanej kancelárie? My sme ani v tomto letnom období nezaháľali a prinášame vám užitočné vylepšenia, ktoré zjednodušia vašu prácu v Mergade.

19.07.2018

Po zhrnutí slovenských porovnávačov prinášame samozrejme aj zhrnutie tých českých. Možno si kladiete otázku, prečo je v nadpise za druhý polrok 2015. Objasníme si to v článku.

29.01.2016

Áno, od začiatku júna, keď som počítal podporované reklamné formáty naposledy, som sa naučil spravovať dáta pre nové cenové porovnávače z Európy, a tak vámpomôžem rovno sa 40 rôznymi reklamnými systémami.

31.07.2015

Na konci januára som sľuboval, že novinky v mojej administratíve budú pokračovať. Prečítajte si, aké vychytávky pre Vás mám tento raz.

14.02.2015