Reshoper 20 – Aké novinky v roku 2020 chystá Zboží.cz, Lucie Hvězdová/Zboží.cz

Ďalšia, koho sme na Reshoperi 20 pozvali pred kameru Mergado TV, bola Lucie Hvězdová, ktorá pracuje ako konzultantka v Zboží.cz. Hlavným bodom nášho záujmu bolo, aké novinky a zmeny v druhom najväčšom porovnávači v ČR pripravujú na rok 2020. Využívate Zboží.cz ako jeden z inzertných kanálov? Zaujíma vás, akými zmenami prejde párovanie do produktových kariet, či produktová databáza? Pustite si náš rozhovor s Luciou.

V rozhovoru sa dozviete:

00:48 Ako na Zboží.cz fungujú nové hodnotenia a zákaznícke recenzie?

02:14 Aké novinky tento rok chystajú?

03:41 Pripravujú zmeny v párovaní produktov do produktových kariet?

05:11 Prejde úpravami aj produktová databáza?

05:57 Bude sa Zboží.cz viac venovať optimalizácii webu pre múdre telefóny?

 

Audiozáznam videa si pustite na našom podcaste MergadoToGo:

 

Mohlo by vás zaujímať:

Reshoper 20 - Od malého e-shopu k najväčšej e-commerce udalosti v ČR, Eva Knirschová / Reshoper

Na Reshoperi 2020 sme si opäť našli čas porozprávať sa s niekoľkými e-commerce osobnosťami. Ako prvá pred našu kameru prišla organizátorka veľtrhu, Eva Knirschová. Zaujíma vás, aké boli začiatky najväčšej e-shopárskej udalosti v Česku a kam sa projekt za tri roky vyvinul? Pustite si tento rozhovor.

06.02.2020
Ako pracovať na predvianočných a povianočných kampaniach - Libor Toporcer, Invelity

Do štúdia MergadoTV sme si nedávno pozvali Libora Toporcera. Pracuje vo zvolenskej agentúre Invelity ako kampaňový stratég. Niekoľko rokov sa venuje nastavovaniu stredne veľkých a veľkých e-shopov nielen na Slovensku.

05.12.2019
MergadoFest 19 - Rozhovor s Petrom Gyürom, Unikum

DSA kampane vám pomôžu rýchlo naštartovať inzerciu. Ich pomocou pokryjete pokojne celý sortiment (alebo jeho časť) reklamami v Google Ads. Peter Gyüre z agentúry Unikum na tohtoročnom MergadoFeste ukázal niekoľko možností, ako pomocou Mergada do DSA feedu dostať dáta pre pokročilú segmentáciu. Pustite si rozhovor, kde sme túto tému viac rozviedli.

13.11.2019

Pridať nový komentár