Pochopte detailne správanie zákazníkov pomocou nástroja Samba.ai

Chcete pre e-shop vytvoriť funkčné cross-channel marketingové kampane, ale neviete, kde začať? Odrádza vás pri tvorbe takýchto stratégií dĺžka testovania, cena práce a ďalšie prekážky? Využite služby nástroja Samba.ai. Je riadený umelou inteligenciou, ktorá spracováva nákupné cykly každého zákazníka tak, aby čo najľahšie dostal presne to, čo potrebuje.

Umelá inteligencia s novou generáciou nástrojov

Umelá inteligencia spoločnosti Samba spracuje správanie zákazníka na vašom webe a na základe získaných dát sama navrhne, vytvorí a povedie vaše kampane. Jej pomocou bude váš e-shop distribuovať správy cez vybrané marketingové kanály - mailing, Facebook alebo push notifikácie v prehliadači. Okrem služby rozosielanie správ obsahuje Samba.ai bohatú analytickú sekciu. Vďaka nej pochopíte, čo na stránkach vášho e-shopu funguje a čo je potrebné zlepšiť

Náhľad služby Samba.ai. Zdroj: www.samba.ai/blog

Nebuďte na spravovanie feedov sami, pripravujte dáta s Mergadom

Pre správne fungovanie Samby sú základom dobre pripravené dáta. Tie sú systému poskytované v troch základných dátových feedoch - zákaznícke dáta, produkty a objednávky. Samba sťahuje každý deň súbory v XML formáte a svojich užívateľov informuje o chybách, ktoré sa vo feede nachádzajú.

A práve tu prichádza k slovu Mergado. Či už máte malý obchod, alebo predávate tisícky produktov, využite náš feed marketingový nástroj pre opravu štruktúry súborov - proces integrácie dát do Samby, a tým aj úspech vašich kampaní veľmi urýchlite.

 

Samba One pomôže aj webom mimo e-commerce

Spoločnosť Samba uvedie čoskoro ďalší šikovný nástroj. Služba Samba One bude prinášať obsah, ktorý lepšie zaujme aj návštevníkov webov mimo e-commerce.

Aby ste službu efektívne využili, je potrebné definovať tzv. konverzné ciele - musíte pochopiť, čo sa snaží návštevník vašich stránok dosiahnuť (založiť si životné poistenie, požiadať o hypotéku, atď.). Samba One bude potom vybrané ciele zákazníkov pravidelne sledovať a pomocou inteligentného scoringového modelu predpovie ich ďalšie kroky a urýchli k nim cestu.

Tento proces Samba One zvládne bez použitia dátových feedov, ktorých príprava zvyčajne zaberá dlhší čas. Stačí pridať iba jeden riadok v skripte kódu stránky a celá služba môže byť nasadená a dodávať hodnotu v priebehu niekoľkých dní.

 

Uľahčite si prácu v online marketingu. Využívajte nástroje, ktoré odrážajú požiadavky dynamicky sa rozvíjajúceho trhu. Ak sa rozhodnete používať Sambu aj Mergado, získate dvoch silných pomocníkov, s ktorými sa k prevádzkovej efektivite dostanete automatizovanou cestou s minimálnymi rizikami. Zaujíma vás, ako v Sambe pristupujú k automatizácii dátových feedov? Pustite si prednášku Václava Trunca na MergadoFeste 2019.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Dostaňte dáta z Mergada do Google Sheets

Potrebujete monitorovať dáta z Mergada, filtrovať ich alebo zdieľať s členmi tímu? V novom miniseriáli vám ukážeme, ako ľahko ich dostanete z Mergada do vami používaných služieb. Ako prvé si predvedieme, ako dáta z Mergada posielať do služby Google Sheets.

 

25.10.2019
Dostaňte dáta z Google Sheets do Mergada

Pred časom sme si ukázali, ako dostanete dáta z Mergada do Google Sheets. Dnes vám predvedieme opačnú cestu. Ušetrí vám veľa času, pretože s ňou pomocou CSV súboru rýchlo naimportujete dáta podľa vašej potreby do Mergada. Ukážme si dve varianty, ako na to.

22.11.2019
S Mergado videonápovedami upravíte inzerciu rýchlejšie

Nakopnite prácu s Mergadom správnym smerom pomocou dobre mierených tipov na nastavenie vašej inzercie. Či už ste s našim nástrojom ešte len začali alebo patríte do skupiny pokročilých užívateľov, pripravili sme pre vás praktický súhrn tých najpoužívanšjších operácií v Mergade. Poďme si ukázať, ako sa dá pomocou našich videonápovied efektívne a rýchlo nastaviť bezchybný XML feed.

31.10.2019

Pridať nový komentár