Seznam rozširuje vyhľadávanie o produktové informácie zo Zboží.cz

Od 5. februára vaša inzercia na Zboží.cz ľahšie zaujme zákazníkov, ktorí nakupujú pomocou múdrych telefónov. Vyhľadávanie na Sezname získalo rozšírenie o produktové informácie zo Zboží.cz, aby nakupujúci dostal o vašej ponuke čo najlepšie informácie v čo najkratšom čase.

Nemusíte nič nastavovať a pritom budete viac na očiach

Ak používate Zboží.cz ako jeden z inzerentných kanálov, po novom jeho prostredníctvom zobrazíte ponuky vášho e-shopu priamo vo vyhľadávaní Seznamu na mobilných zariadeniach. Táto novinka sa naviac prejaví úplne automaticky na základe aktívnych kampaní na Zboží.cz – vašu inzerciu preto nemusíte akokoľvek prenastavovať.

Náhľad vylepšeného vyhľadávania Seznam.cz pre mobilné zariadenie. Zdroj: blog.seznam.cz

Čo sa zmenilo

Rozsiahlu zmenu zaznamenalo zobrazenie výsledkov hľadania a informácie pri ponukách – po novom zobrazujú niekoľko údajov, ktoré sú hlavné pre uskutočnenie nákupu aj bez presmerovania do Zboží.cz. Väčšinu tých najdôležitejších informácií tak vaši zákazníci uvidia rovno bez nutnosti rozklikávania odkazov.

Inzerujte bezchybne pomocou Mergada

Seznam spracováva všetky nastavenia a informácie z administrácie Zboží.cz a XML feedu. V produkte zobrazuje päť odporúčaných ponúk, o ktorých pozíciách rozhoduje dostupnosť, cena, hodnotenie e-shopu a nastavená aukcia. Tieto informácie prehľadne a efektívne nastavíte v Mergade. Pomocou jeho najpoužívanejších úprav vo vašom feede priradíte produkty do kategórií podľa požiadavkov Zboží.cz. Náš marketingový nástroj zvláda aj pokročilé úpravy, ako efektívne párovanie a pomenovávanie produktov či výkonný bidding.

 

Naplňte svoj feed pre Zboží.cz čo najpresnejšími informáciami – zaujmete tak lepšie aj užívateľov smartphonov, ktorí používajú vyhľadávanie Seznamu. Chcete váš tovar úspešne predávať aj v zahraničí? Prihláste sa zdarma na Winter MergadoFest. Získate veľa aktuálnych informácií, ktoré vám pomôžu zažiariť na európskych online trhoch.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Nastavte si doručenie do Vianoc na GLAMI a Zboží.cz

Špička vianočných nákupov je tu. Mnoho zákazníkov bude objednávať tovar na poslednú chvíľu a ich rozhodovanie do veľkej miery ovplyvní informácia o tom, či tovar dorazí včas pod stromček. Pozrite sa, ako nastavíte garanciu doručenie do Vianoc na GLAMI a Zboží.cz.

10.12.2019
Zbavte sa častých chýb v XML feede

Chcete využívať Mergado efektívne, no narážate na opakujúce sa prekážky? Minulý článok vám priniesol tipy na najčastejšie úpravy feedu. V nasledujúcich riadkoch sa pozrieme na frekventované chyby akými, sú aj prázdny element MANUFACTURER, alebo chýbajúci identifikátor v Google nákupoch.

02.10.2019
PROBIDDING 2019 – Rozhovor s Luciou Hvězdovou, Zboží.cz

Na konferencii PROBIDDING 2019 sme sa stretli s Luciou Hvězdovou, ktorá pracuje ako špecialista pre správu kampaní na Zboží.cz. Lucia sa vo svojej práci stará tiež o biddovacie nástroje – preto nás zaujímalo, ako sa k nim na Zboží stavajú, aké z nástrojov tu fungujú a ktoré odporúčajú svojim užívateľom

23.05.2019

Pridať nový komentár