GIFT

GIFT je element XML pre Heureku, upozorňujúci na to, že k produktu je pripojený darček, alebo voucher na darček. Donedávna tento element neexistoval a jeho obsah uvádzal element PRODUCT. V súčasnosti sa tento „bonusový“ obsah uvádza práve v elemente GIFT, ktorý je možné vo feede uvádzať aj viackrát (ak k produktu uvádzate niekoľko darčekov). Vkladanie informácií o službe zdarma, či zľave do elementu GIFT však nie je povolené.

Odborné články o elemente GIFT:

S Bidding Fox Elements oslovíte zákazníka účinnejšie ako konkurencia

Aplikácia Bidding Fox Elements predstavila za poslednú dobu bohatú porciu noviniek. Nedávno pridané funkcie ponúkajú odteraz rozšírenú prácu s elementami z produktovej karty. V niekoľkých ľahkých krokoch vám takisto ukázala spôsob, ako si poradiť s darčekmi konkurencie. Prečítajte si, čo ďalšie dokážu nové funkcie vo výbave Elements.

06.05.2020

Pridávate k svojim produktom darčeky naviac a nemôžete sa rozhodnúť, ktorý zvoliť? V prípade Heureky si smiete pridať darčekov viac, a to aj s pomocou Mergada.

25.01.2017

Heureka po novom povoľuje pridávať do elementu GIFT okrem konkrétnych darčekov tiež možnosť cashback, teda vrátenie časti peňazí zadarmo.

28.11.2016

Ako sme si už poslednou dobou zvykli, Heureka opäť mení špecifikáciu jednotlivých elementov/tagov. Nemusíte sa však desiť, ide o drobné zmeny.

10.05.2016

Ako už hovorí nadpis, Heureka tento týždeň prišla s celkom príjemnou novinkou. Nie je to nič závratné, ale poteší to. Je ňou nový tag alebo značka GIFT v XML špecifikácii.

30.11.2015